STÓŁ KONFERENCYJNY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Prostokątny drewniany stół konferencyjny Manerba K-Word Zobacz większe

Prostokątny drewniany stół konferencyjny Manerba K-Word

KOD: 250sdmanerbak-word

ID: 211632

ProjektantProgetto CMR
ProducentManerba

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Manerba K-Word

Prostokątny drewniany stół konferencyjny

Dane techniczne

U2000F448 D280xS160x74H cm - taśma cm. S160
U2000F450 D320xS160x74H cm - taśma cm. W200
U2000F452 D360xS160x74H cm - taśma cm. W240
U2000F454 D400xS160x74H cm - taśma cm. S280
U2000F456 D440xS160x74H cm - taśma cm. W320

Opis

K-Word to prostokątny stół konferencyjny z paskiem akcentującym. Drewniany blat wykonany jest z paneli z włókna topolowego pokrytych różnymi wykończeniami. Blaty biurek można również spersonalizować dzięki listwom akcentującym dostępnym w różnych kolorach, szerokość cm. 20 i mają takie same parametry techniczne jak blaty. Para wsporników pod stołem wykonana jest z rurek stalowych połączonych na końcach z dwiema nogami kozłowymi bez niskiej poprzeczki (aby umożliwić wygodne siedzenie nawet u szczytu stołu, omijając przeszkody dla stopy), wykonane z rurek stalowych .

Modułowy system do tworzenia wielu rozwiązań w miejscu pracy, charakteryzujący się elegancką prostotą i całkowitą żywotnością. Elastyczne narzędzie do rozwiązania dowolnego rozwiązania: biura operacyjne lub wykonawcze, sale konferencyjne lub strefy przerw. K-Word został nagrodzony za innowacyjność przez Good Design Award od Chicago Athenaeum Museum of Architecture and Design.
k–word składa się z biurek, wolnostojących ścianek działowych i systemów szafek, które zostały przestudiowane pod kątem interakcji między sobą i tworzenia elastycznych środowisk pracy, które można przekształcać w zależności od specyficznych potrzeb operacyjnych i istniejących kompetencji w zespole roboczym.

Manerba Przemysł to rzeczywistość przemysłowa, która jest w stanie stawić czoła biznesowi i zakontraktować projekty na dużą skalę. Z tą samą inteligencją, która jest nieodłączna w projektach szytych na miarę, Manerba realizuje rozplanowanie biur i dostawy mebli o dużych gabarytach.

Tagi

Manerba, Progetto CMR, K-Word, Stoły konferencyjne, Sale konferencyjne i poczekalnie, Stół konferencyjny, Stoły konferencyjne w stylu współczesnym, Drewno Stoły konferencyjne, Stoły konferencyjne prostokątne

Napisz opinię

Prostokątny drewniany stół konferencyjny Manerba K-Word

Prostokątny drewniany stół konferencyjny Manerba K-Word

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek