BIURKO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Biurko drewniane / stół konferencyjny Manerba K-Word Zobacz większe

Biurko drewniane / stół konferencyjny Manerba K-Word

KOD: 250sdF434/F436

ID: 211625

ProjektantGiovanni Giacobone
ProjektantProgetto CMR
ProducentManerba

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Manerba K-Word

Biurko drewniane / stół konferencyjny

Dane techniczne

F434 L200 x S100 x 74H cm,
F436 L220 x S100 x 74H cm.

Opis

Słowo K to prostokątne biurko lub stół konferencyjny bez paska akcentującego. Blat wykonany jest z paneli z włókna drzewnego topolowego pokrytych różnymi wykończeniami. Para belek nośnych pod blatem wykonana jest z rurek stalowych bez niskiej poprzeczki (aby umożliwić wygodne siedzenie nawet u szczytu stołu, omijając przeszkody. do stopy).Cała metalowa konstrukcja malowana jest proszkowo.

Modułowy system do tworzenia wielu rozwiązań w miejscu pracy, charakteryzujący się elegancką prostotą i całkowitą żywotnością. Elastyczne narzędzie do rozwiązywania dowolnego rozwiązania: biura operacyjne lub wykonawcze, sale konferencyjne lub miejsca odpoczynku.K-Word został nagrodzony za innowacyjność przez Good Design Award przyznaną przez Muzeum Architektury i Designu w Chicago Athenaeum.
k–word składa się z biurek, wolnostojących ścianek działowych i systemów szafek, które zostały przebadane pod kątem interakcji między sobą i tworzenia elastycznych środowisk pracy, które można zmieniać w zależności od specyficzne potrzeby operacyjne i kompetencje, które istnieją w zespole roboczym.

Manerba Przemysł to rzeczywistość przemysłowa, która jest w stanie stawić czoła biznesowi i zakontraktować projekty na dużą skalę. Z tą samą inteligencją, która jest nieodłączna w projektach szytych na miarę, Manerba realizuje rozplanowanie biur i dostawy mebli o dużych gabarytach.

Tagi

Manerba, Progetto CMR, Giovanni Giacobone, K-Word, Meble biurowe, Biurka biurowe, Stoły konferencyjne, Sale konferencyjne i poczekalnie, biurko, stół konferencyjny, Biurka w stylu współczesnym, Biurka z drewna, Biurka prostokątne, Stoły konferencyjne w stylu współczesnym, Stoły konferencyjne z drewna, Stoły konferencyjne prostokątne

Napisz opinię

Biurko drewniane / stół konferencyjny Manerba K-Word

Biurko drewniane / stół konferencyjny Manerba K-Word

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek