KRZESŁO SZKOLENIOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Krzesło treningowe z możliwością układania w stosy i tabletem do pisania Vitra Hal TUBE WRITING TABLET Zobacz większe

Krzesło treningowe z możliwością układania w stosy i tabletem do pisania Vitra Hal TUBE WRITING TABLET

KOD: 250sdvitrahaltubewritingtablet

ID: 244126

Rok produkcji2010
ProjektantJasper Morrison
ProducentVitra

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Vitra Hal TUBE WRITING TABLET

Krzesło treningowe z możliwością układania w stosy i tabletem do pisania

Opis

Tablet do pisania w tubie HAL
- Powłoka siedziska: barwiony na wskroś polipropylen.
- Podstawa: czworonożna podstawa z rurek stalowych, ze składanym biurkiem na tablet w kolorze czarnym, zawsze montowana po prawej stronie (z pozycji siedzącej). Na podłodze lub na wózku do sztaplowania można ustawić do 4 krzeseł.

„Specjalny jest ogólnie mniej użyteczny niż normalny”: to stwierdzenie podsumowuje przewodnią zasadę Jaspera Morrisona dotyczącą tworzenia projektów, które nie są nadzwyczajne, ale raczej „super normalne” i – podobnie jak HAL (/b ) – które wykazują szacunek dla nakazów życia codziennego. Dzięki HAL na nowo zinterpretował wielofunkcyjne krzesło kubełkowe i stworzył wszechstronną rodzinę krzeseł o czystym, współczesnym wyglądzie. Kształt siedziska zapewnia dużą swobodę ruchów w różnych pozycjach siedzących – nawet na boki lub okrakiem na krześle.
15 różnych podstaw krzeseł można łączyć ze skorupą siedziska wykonaną z polipropylenu (HAL), ze sklejki (HAL Ply) lub z lekko wyściełaną skorupą pokrytą skórą (HAL Leather). W wersjach z polipropylenową skorupą i malowaną proszkowo podstawą HAL nadaje się również do stosowania na zewnątrz. Jako opcje dodatkowe, dla wszystkich wersji HAL dostępna jest tkanina w różnych kolorach, a modele z plastikową skorupą siedziska mogą być wyposażone w stałą poduszkę siedziska.
Pokrewny fotel HAL uzupełnia rodzinę HAL.

Tagi

Vitra, Jasper Morrison, HAL, Krzesła szkoleniowe, Sale konferencyjne i poczekalnie, krzesło szkoleniowe, Krzesła szkoleniowe w stylu współczesnym, Krzesła szkoleniowe Design, Krzesła szkoleniowe metalowe, Krzesła szkoleniowe ze stali, Krzesła szkoleniowe z tworzywa sztucznego, Polipropylen (PP) Krzesła szkoleniowe, Krzesła szkoleniowe do układania w stos, Krzesła treningowe z podłokietnikami, Krzesła treningowe z tablicą do pisania

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek