KRZESŁO BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Obrotowe krzesło biurowe z polipropylenu Vitra Hal STUDIO Zobacz większe

Obrotowe krzesło biurowe z polipropylenu Vitra Hal STUDIO

KOD: 250sdvitrahalstudio

ID: 244125

Rok produkcji2014
ProjektantJasper Morrison
ProducentVitra

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Vitra Hal STUDIO

Obrotowe krzesło biurowe z polipropylenu

Opis

Krzesło obrotowe HAL Studio należy do rodziny krzeseł HAL firmy Jasper Morrison i jest idealne do użytku w domowych biurach. Oferuje amortyzującą amortyzację siedzenia, możliwość regulacji wysokości, a skorupa siedzenia jest dostępna w różnych kolorach.

Opis materiału

- Stopki: kolor dopasowany do małych elementów mocujących do siedziska, do wyboru biały (oprócz HAL Wood i HAL Ply Wood) lub podstawowy ciemny. Wszystkie podstawy wyposażone w stopki do dywanów; ślizgacze filcowe dostępne opcjonalnie do podłóg twardych.
- Siedzisko: barwiony na wskroś polipropylen.
- Podstawa: pięcioramienna podstawa z odlewanego ciśnieniowo aluminium malowanego proszkowo w podstawowym ciemnym kolorze. Mechanizm obrotowy z amortyzującą amortyzacją siedziska, z regulacją wysokości.

„Specjalny jest ogólnie mniej użyteczny niż normalny”: to stwierdzenie podsumowuje przewodnią zasadę Jaspera Morrisona dotyczącą tworzenia projektów, które nie są nadzwyczajne, ale raczej „super normalne” i – podobnie jak HAL (/b ) – które wykazują szacunek dla nakazów życia codziennego. Dzięki HAL na nowo zinterpretował wielofunkcyjne krzesło kubełkowe i stworzył wszechstronną rodzinę krzeseł o czystym, współczesnym wyglądzie. Kształt siedziska zapewnia dużą swobodę ruchów w różnych pozycjach siedzących – nawet na boki lub okrakiem na krześle.
15 różnych podstaw krzeseł można łączyć ze skorupą siedziska wykonaną z polipropylenu (HAL), ze sklejki (HAL Ply) lub z lekko wyściełaną skorupą pokrytą skórą (HAL Leather). W wersjach z polipropylenową skorupą i malowaną proszkowo podstawą HAL nadaje się również do stosowania na zewnątrz. Jako opcje dodatkowe, dla wszystkich wersji HAL dostępna jest tkanina w różnych kolorach, a modele z plastikową skorupą siedziska mogą być wyposażone w stałą poduszkę siedziska.
Pokrewny fotel HAL uzupełnia rodzinę HAL.

Tagi

Vitra, Jasper Morrison, HAL, Meble biurowe, Krzesła biurowe, krzesło biurowe, Plastikowe krzesła biurowe, Polipropylen (PP) Krzesła biurowe, Krzesła biurowe na kółkach, Obrotowe krzesła biurowe, Krzesła biurowe z 5-ramienną podstawą, Krzesła biurowe z regulacją wysokości

Napisz opinię

Obrotowe krzesło biurowe z polipropylenu Vitra Hal STUDIO

Obrotowe krzesło biurowe z polipropylenu Vitra Hal STUDIO

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek