KRZESŁO BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Krzesło biurowe z obrotowej sklejki Vitra Hal PLY STUDIO Zobacz większe

Krzesło biurowe z obrotowej sklejki Vitra Hal PLY STUDIO

KOD: 250sdvitrahalplystudio

ID: 244124

Rok produkcji2014
ProjektantJasper Morrison
ProducentVitra

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Vitra Hal PLY STUDIO

Krzesło biurowe z obrotowej sklejki

Opis

HAL Ply Studio należy do rodziny krzeseł HAL firmy Jasper Morrison. Obrotowa podstawa z regulacją wysokości na kółkach spełnia wszystkie podstawowe funkcje krzesła biurowego, a jego siedzisko ze sklejki nadaje elegancji, która czyni go idealnym krzesłem do każdego domowego biura.

Opis materiału
- Stopki: kolor dopasowany do małych elementów mocujących do siedziska, do wyboru biały (oprócz HAL Wood i HAL Ply Wood) lub podstawowy ciemny. Wszystkie podstawy wyposażone w stopki do dywanów; ślizgacze filcowe dostępne opcjonalnie do podłóg twardych.
- Siedzisko: sklejka (USA).
- Podstawa: pięcioramienna podstawa z odlewanego ciśnieniowo aluminium malowanego proszkowo w podstawowym ciemnym kolorze. Mechanizm obrotowy z amortyzującą amortyzacją siedziska, z regulacją wysokości.

„Specjalny jest ogólnie mniej użyteczny niż normalny”: to stwierdzenie podsumowuje przewodnią zasadę Jaspera Morrisona dotyczącą tworzenia projektów, które nie są nadzwyczajne, ale raczej „super normalne” i – podobnie jak HAL (/b ) – które wykazują szacunek dla nakazów życia codziennego. Dzięki HAL na nowo zinterpretował wielofunkcyjne krzesło kubełkowe i stworzył wszechstronną rodzinę krzeseł o czystym, współczesnym wyglądzie. Kształt siedziska zapewnia dużą swobodę ruchów w różnych pozycjach siedzących – nawet na boki lub okrakiem na krześle.
15 różnych podstaw krzeseł można łączyć ze skorupą siedziska wykonaną z polipropylenu (HAL), ze sklejki (HAL Ply) lub z lekko wyściełaną skorupą pokrytą skórą (HAL Leather). W wersjach z polipropylenową skorupą i malowaną proszkowo podstawą HAL nadaje się również do stosowania na zewnątrz. Jako opcje dodatkowe, dla wszystkich wersji HAL dostępna jest tkanina w różnych kolorach, a modele z plastikową skorupą siedziska mogą być wyposażone w stałą poduszkę siedziska.
Pokrewny fotel HAL uzupełnia rodzinę HAL.

Tagi

Vitra, Jasper Morrison, HAL, Meble biurowe, Krzesła biurowe, krzesło biurowe, Drewno Krzesła biurowe, Sklejka Krzesła biurowe, Drewno konstrukcyjne Krzesła biurowe, Krzesła biurowe na kółkach, Obrotowe krzesła biurowe, Krzesła biurowe z podstawą 5-ramienną, Biuro z regulacją wysokości krzesła

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek