KRZESŁO BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Krzesło biurowe z polipropylenu z podłokietnikami Vitra Hal ARMCHAIR STUDIO Zobacz większe

Krzesło biurowe z polipropylenu z podłokietnikami Vitra Hal ARMCHAIR STUDIO

KOD: 250sdvitrahalarmchairstudio

ID: 244123

Rok produkcji2014
ProjektantJasper Morrison
ProducentVitra

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Vitra Hal ARMCHAIR STUDIO

Krzesło biurowe z polipropylenu z podłokietnikami

Opis

Fotel HAL Fotel jest wyposażony w zintegrowane podłokietniki, a jego wyjątkowy komfort zwiększa się w połączeniu z obrotową podstawą o regulowanej wysokości w wersji Studio i opcjonalnymi poduszkami siedzisk. Fotel HAL Studio to idealny wybór dla szerokiej gamy środowisk domowego biura.

Opis materiału
- Kubełek siedziska: barwiony na wskroś polipropylen, z podłokietnikami. Wszystkie wersje fotela HAL dostępne są z poduszkami siedzisk (mocowanymi do kufra za pomocą śrub).
- Kubełek siedziska: barwiony na wskroś polipropylen, z opcjonalną poduszką siedziska (przykręcaną do siedziska).
- Podstawa: pięcioramienna podstawa z odlewanego ciśnieniowo aluminium malowanego proszkowo w podstawowym ciemnym kolorze. Mechanizm obrotowy z amortyzującą amortyzacją siedziska, z regulacją wysokości.

„Specjalny jest ogólnie mniej użyteczny niż normalny”: to stwierdzenie podsumowuje przewodnią zasadę Jaspera Morrisona dotyczącą tworzenia projektów, które nie są nadzwyczajne, ale raczej „super normalne” i – podobnie jak HAL (/b ) – które wykazują szacunek dla nakazów życia codziennego. Dzięki HAL na nowo zinterpretował wielofunkcyjne krzesło kubełkowe i stworzył wszechstronną rodzinę krzeseł o czystym, współczesnym wyglądzie. Kształt siedziska zapewnia dużą swobodę ruchów w różnych pozycjach siedzących – nawet na boki lub okrakiem na krześle.
15 różnych podstaw krzeseł można łączyć ze skorupą siedziska wykonaną z polipropylenu (HAL), ze sklejki (HAL Ply) lub z lekko wyściełaną skorupą pokrytą skórą (HAL Leather). W wersjach z polipropylenową skorupą i malowaną proszkowo podstawą HAL nadaje się również do stosowania na zewnątrz. Jako opcje dodatkowe, dla wszystkich wersji HAL dostępna jest tkanina w różnych kolorach, a modele z plastikową skorupą siedziska mogą być wyposażone w stałą poduszkę siedziska.
Pokrewny fotel HAL uzupełnia rodzinę HAL.

Tagi

Vitra, Jasper Morrison, HAL, Meble biurowe, Krzesła biurowe, krzesło biurowe, Krzesła biurowe w stylu współczesnym, Krzesła biurowe Design, Krzesła biurowe plastikowe, Polipropylen (PP) Krzesła biurowe, Krzesła biurowe na kółkach, Krzesła biurowe obrotowe, Krzesła biurowe z podłokietnikami, Krzesła biurowe z podstawą 5-ramienną, Krzesła biurowe z regulacją wysokości

Napisz opinię

Krzesło biurowe z polipropylenu z podłokietnikami Vitra Hal ARMCHAIR STUDIO

Krzesło biurowe z polipropylenu z podłokietnikami Vitra Hal ARMCHAIR STUDIO

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek