VITEO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 39 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 39 elementów

VITEO

Producent: Viteo

VITEO produkuje wysokiej jakości meble ogrodowe dla osób, które na zewnątrz czują się jak w domu. Naturalne i wysokiej jakości materiały, takie jak teak pozyskiwany w sposób zrównoważony, stal morska i zaawansowany materiał Corian® stanowią podstawę kolekcji VITEO, wszystkie produkowane w Austrii. Kolekcje robią wrażenie dzięki przejrzystemu designowi. Ręcznie robione w małych seriach, każdy mebel jest sprawdzany przed dostawą, aby upewnić się, że jest całkowicie bezbłędny. W ten sposób austriacka jakość nie jest tylko pustą obietnicą, ale ostatecznym celem VITEO.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek