Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Ławka ogrodowa z Corianu® Viteo Slim Wood BENCH 240 Zobacz większe

Ławka ogrodowa z Corianu® Viteo Slim Wood BENCH 240

KOD: 250sdviteoslimwoodbench240

ID: 244060

ProjektantWolfgang Pichler
ProducentViteo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Viteo Slim Wood BENCH 240

Ławka ogrodowa z Corianu®

Opis

Wysokość: 46 cm
Wymiary: 240 x 40 cm
Waga: 22 kg
Materiał: Corian® biały, olejowany Iroko

Emocja mebla wewnętrznego przenosi się na zewnątrz poprzez zmieszanie purystycznego materiału Corian ® z ciepłym materiałem, jakim jest drewno. Powstaje ekscytujący wygląd, a także wiele możliwych zastosowań, ponieważ oba materiały nadają się do użytku wewnątrz i na zewnątrz.
Siedzisko lub blat Corian ® unosi się nad podkonstrukcją Iroko i zachwyca lekkością pomimo maksymalnej stabilności. Ta kolekcja również opiera się na najwyższej jakości wykonania, co widać w szczegółach. To dynamiczna i wciąż bezdatna linia, która zostanie z nami na długo.

Tagi

VITEO, Wolfgang Pichler, Slim Wood, Meble ogrodowe, Ławki ogrodowe, Ławka ogrodowa, Ławki ogrodowe w stylu współczesnym, Ławki ogrodowe z drewna, Ławki ogrodowe Corian®, Materiał kompozytowy Ławki ogrodowe, Kamień akrylowy Ławki ogrodowe

Napisz opinię

Ławka ogrodowa z Corianu® Viteo Slim Wood BENCH 240

Ławka ogrodowa z Corianu® Viteo Slim Wood BENCH 240

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek