Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Okrągły stolik kawowy z Corianu® Viteo Slim LOUNGE TABLE 130 Zobacz większe

Okrągły stolik kawowy z Corianu® Viteo Slim LOUNGE TABLE 130

KOD: 250sdviteoslimloungetable130

ID: 244052

ProjektantWolfgang Pichler
ProducentViteo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Viteo Slim LOUNGE TABLE 130

Okrągły stolik kawowy z Corianu®

Opis

Wymiary
Wysokość: 40 cm
Średnica: 130 cm
Waga: 39 kg
Materiał: Corian® biały

Wolny jak ptak i lekki jak żagle w wietrze. Wszystkie elementy wchodzące w skład SLIM COLLECTION kontynuują filozofię VITEO w czystym, purystycznym i minimalistycznym stylu.
Kruchy i Delikatny
Kruchy i delikatny aspekt KOLEKCJI SLIM jest wynikiem termoformowania materiału Corian® na konstrukcji ze stali nierdzewnej. Jego konstrukcja charakteryzuje się ekstremalnie cienkimi krawędziami.
Lekkość
Z SLIM możesz pozbyć się zbędnego balastu doświadczając niespotykanej lekkości, która nie tylko znajduje odzwierciedlenie w wyglądzie, ale wyraża się w różnych możliwościach jak a także pod względem komfortu. Jej ergonomiczny kształt w połączeniu z lekką konstrukcją zapewnia komfort siedzenia i leżenia oraz relaksujące doznania na świeżym powietrzu.

Tagi

VITEO, Wolfgang Pichler, Slim, Meble ogrodowe, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki ogrodowe, Stolik kawowy, Stolik ogrodowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki kawowe Corian®, Stoliki kawowe z materiałów kompozytowych, Stoliki kawowe z akrylu, Okrągła kawa stoły, Stoliki boczne w stylu współczesnym Garden, Stoliki boczne Corian® Garden, Stoliki boczne z materiału kompozytowego, Kamień akrylowy Stoliki ogrodowe

Napisz opinię

Okrągły stolik kawowy z Corianu® Viteo Slim LOUNGE TABLE 130

Okrągły stolik kawowy z Corianu® Viteo Slim LOUNGE TABLE 130

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek