Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Prostokątna pufa ogrodowa Viteo Slim Zobacz większe

Prostokątna pufa ogrodowa Viteo Slim

KOD: 250sdviteoslim

ID: 244050

ProjektantWolfgang Pichler
ProducentViteo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Viteo Slim

Prostokątna pufa ogrodowa

Opis

Otomana
Wymiary
Wysokość: 36 cm
Szerokość: 72cm
Głębokość: 46 cm
Waga: 9 kg
Materiał: Corian® biały

Wolny jak ptak i lekki jak żagle na wietrze. Wszystkie przedmioty wchodzące w skład KOLEKCJI SLIM są kontynuacją filozofii VITEO w czystym, purystycznym i minimalistycznym stylu.
Kruchy i Delikatny
Kruchy i delikatny aspekt KOLEKCJI SLIM jest wynikiem termoformowania materiału Corian® na konstrukcji ze stali nierdzewnej. Jego konstrukcja charakteryzuje się ekstremalnie cienkimi krawędziami.
Lekkość
Z SLIM możesz pozbyć się zbędnego balastu doświadczając niespotykanej lekkości, która nie tylko znajduje odzwierciedlenie w wyglądzie, ale wyraża się w różnych możliwościach jak a także pod względem komfortu. Jej ergonomiczny kształt w połączeniu z lekką konstrukcją zapewnia komfort siedzenia i leżenia oraz relaksujące doznania na świeżym powietrzu.

Tagi

VITEO, Wolfgang Pichler, Slim, Meble ogrodowe, Podnóżki ogrodowe, Podnóżek ogrodowy, Współczesny Styl Podnóżki ogrodowe, Podnóżki ogrodowe Corian®, Materiał kompozytowy Podnóżki ogrodowe, Kamień akrylowy Podnóżki ogrodowe, Prostokątne Podnóżki ogrodowe

Napisz opinię

Prostokątna pufa ogrodowa Viteo Slim

Prostokątna pufa ogrodowa Viteo Slim

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek