LEŻAKI, LEŻANKI I ŁÓŻKA OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Leżak z Corianu® Viteo Low SUNLOUNGER Zobacz większe

Leżak z Corianu® Viteo Low SUNLOUNGER

KOD: 250sdviteolowsunlounger

ID: 244041

Projektant13&9 Design
ProducentViteo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Viteo Low SUNLOUNGER

Leżak z Corianu®

Opis

Wysokość: 60 cm
Szerokość: 68 cm
Głębokość: 166 cm
Materiał: Corian® weiss

Nawiązywanie kontaktu z naturą i samym sobą staje się coraz ważniej- tempo świata. Aby znów się uziemić, wyłącz, zwolnij tempo – tego każdy od czasu do czasu potrzebuje.
Ergonomia i relaks
Kolekcja Low to właśnie to: redukcja do tego, co niezbędne. Ten inspirowany naturą projekt jest synonimem przejrzystości i harmonii. Siedzieć na ziemi – ale z wygodą krzesła.
Komunikacja
Ta kolekcja jest przeznaczona do komunikacji. Wygodna i prosta postawa tworzy solidną podstawę do przyjemnej rozmowy. Łączy wygodne i dotykowe właściwości poduszek oraz popularne siedzenie na ziemi z fizjoergonomicznym oparciem.

Tagi

VITEO, 13 i 9 Design, niskie, meble ogrodowe, leżaki, leżaki, leżaki w stylu współczesnym, leżaki Corian®, materiały kompozytowe, leżaki z kamienia akrylowego

Napisz opinię

Leżak z Corianu® Viteo Low SUNLOUNGER

Leżak z Corianu® Viteo Low SUNLOUNGER

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek