Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Okrągły stolik ogrodowy z Corianu® Viteo Slim Wood LOUNGE TABLE 130 Zobacz większe

Okrągły stolik ogrodowy z Corianu® Viteo Slim Wood LOUNGE TABLE 130

KOD: 250sdviteoslimwoodloungetable130

ID: 244063

ProjektantWolfgang Pichler
ProducentViteo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Viteo Slim Wood LOUNGE TABLE 130

Okrągły stolik ogrodowy z Corianu®

Opis

Wysokość: 40 cm
Średnica: 130 cm
Waga: 29 kg
Materiał: Corian® biały, olejowany Iroko

Emocje mebli do wnętrz przeniesione na zewnątrz poprzez zmieszanie purystycznego materiału Corian ® z ciepłym materiałem drewno. Powstaje ekscytujący wygląd, a także wiele możliwych zastosowań, ponieważ oba materiały nadają się do użytku wewnątrz i na zewnątrz.
Siedzisko lub blat Corian ® unosi się nad podkonstrukcją Iroko i zachwyca lekkością pomimo maksymalnej stabilności. Ta kolekcja również opiera się na najwyższej jakości wykonania, co widać w szczegółach. To dynamiczna i wciąż bezdatna linia, która zostanie z nami na długo.

Tagi

VITEO, Wolfgang Pichler, Slim Wood, Meble ogrodowe, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki ogrodowe, Stolik kawowy, Stolik ogrodowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki kawowe z drewna, Stoliki kawowe Corian®, Stoliki kawowe z materiałów kompozytowych, Kamień akrylowy Stoliki kawowe, Okrągłe stoliki kawowe, Stoliki ogrodowe w stylu współczesnym, Stoliki boczne Wood Garden, Stoliki boczne Corian® Garden, Stoliki ogrodowe z materiałów kompozytowych, Stoliki ogrodowe z kamienia akrylowego

Napisz opinię

Okrągły stolik ogrodowy z Corianu® Viteo Slim Wood LOUNGE TABLE 130

Okrągły stolik ogrodowy z Corianu® Viteo Slim Wood LOUNGE TABLE 130

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek