KRZESŁA I HOOKERY OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Krzesło ogrodowe Corian® Viteo Slim Zobacz większe

Krzesło ogrodowe Corian® Viteo Slim

KOD: 250sdviteoslim

ID: 244044

ProjektantWolfgang Pichler
ProducentViteo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Viteo Slim

Krzesło ogrodowe Corian®

Opis

Krzesło
Wymiary
Wysokość: 81 cm
Szerokość: 42 cm
Głębokość: 51 cm
Waga: 9 kg

Materiał: Corian® biały, Stal nierdzewna

Wolny jak ptak i lekki jak żagle na wietrze. Wszystkie elementy wchodzące w skład SLIM COLLECTION kontynuują filozofię VITEO w czystym, purystycznym i minimalistycznym stylu.
Kruchy i Delikatny
Kruchy i delikatny aspekt KOLEKCJI SLIM jest wynikiem termoformowania materiału Corian® na konstrukcji ze stali nierdzewnej. Jego konstrukcja charakteryzuje się ekstremalnie cienkimi krawędziami.
Lekkość
Z SLIM możesz pozbyć się zbędnego balastu doświadczając niespotykanej lekkości, która nie tylko znajduje odzwierciedlenie w wyglądzie, ale wyraża się w różnych możliwościach jak a także pod względem komfortu. Jej ergonomiczny kształt w połączeniu z lekką konstrukcją zapewnia komfort siedzenia i leżenia oraz relaksujące doznania na świeżym powietrzu.

Tagi

VITEO, Wolfgang Pichler, Slim, Meble ogrodowe, Krzesła, Stoły i krzesła, Krzesła ogrodowe, Krzesła, Krzesła ogrodowe, Krzesła w stylu współczesnym, Krzesła Corian®, Krzesła z materiałów kompozytowych, Krzesła z kamienia akrylowego, Krzesła ogrodowe w stylu współczesnym, Krzesła ogrodowe Corian®, Materiał kompozytowy Krzesła ogrodowe, Kamień akrylowy Krzesła ogrodowe

Napisz opinię

Krzesło ogrodowe Corian® Viteo Slim

Krzesło ogrodowe Corian® Viteo Slim

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek