TOOU

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 58 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 58 elementów

TOOU

Producent: Toou

TOOU to nie tylko producent wyposażenia wnętrz. To urzeczywistnienie utopii: ergonomicznych, przystępnych i wszechstronnych wzorów na przedmiotach codziennego użytku. Zaprojektowane do wyposażenia wnętrz i na zewnątrz, zarówno dla singli, jak i społeczności, z estetyką cross-fit, która dopasowuje się do każdego stylu życia, obiekty Toou są projektowane i budowane dla każdego z nas. Będąc punktem styku kultury europejskiej i azjatyckiej, w 2015 roku TOOU zaczęło tworzyć obiekty projektowe z myślą przede wszystkim o ludziach.

TOOU narodziło się z połączenia: europejskiego gustu do designu, we włoskich, szwajcarskich i północnoeuropejskich interpretacjach. Włochy to kreatywne serce TOOU, gdzie projekty nabierają kształtu, a tapicerki są szyte na miarę po dokładnych badaniach materiałów i kombinacji kolorów. Nasze formy są następnie rozwijane i produkowane masowo, wykorzystując ugruntowane doświadczenie w produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych dla renomowanych partnerów branży meblarskiej.

Produkcję form TOOU powierzamy firmie z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży . Jakość form i wykończeń jest taka sama jak przy produkcji komponentów dla przemysłu motoryzacyjnego, który wymaga bardzo wysokich standardów jakościowych. Naszym nadrzędnym celem jest sprawienie, aby każdy przedmiot był jak najbardziej pożądany, przystępny cenowo i możliwy do dostosowania, przy użyciu szerokiej gamy materiałów, kształtów i kolorów, aby przekształcić masowo produkowany produkt w wysoce osobisty. Nasze produkty to materialna realizacja mocnych, szczegółowych pomysłów. Celem Toou jest tworzenie trwałych w obiektach, zarówno konstrukcyjnych, jak i estetycznych sylwetek i brył, które staną się godnymi zaufania towarzyszami domowego krajobrazu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek