KRZESŁA I HOOKERY OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Krzesło ogrodowe z podłokietnikami Toou Outo Zobacz większe

Krzesło ogrodowe z podłokietnikami Toou Outo

KOD: 250sdTO-1812

ID: 240635

Rok produkcji2018
ProjektantSander Mulder
ProducentToou

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Toou Outo

Krzesło ogrodowe z podłokietnikami

Dane techniczne

D. 55 cm
szer. 48,5 cm
Wys. 82,5 cm / SH. 48 cm

4,7 kg

Opis

Stworzona, by przebywać na zewnątrz, cieszyć się słońcem i deszczem, nie bojąc się upałów, wilgotności czy zmian temperatury, kolekcja OUTO ma na celu zapewnienie wysokiej klasy komfortu i designu na świeżym powietrzu. Ponieważ nazwa tej kolekcji jest również anagramem naszej marki, zawiera wszystko, co reprezentujemy; rodzina, która prezentuje jakość, ergonomię i różnorodność, zrównoważoną perfekcyjną estetyką. Wodoodporny i odporny na promieniowanie UV materiał jest ukształtowany w kolekcję rozwiązań do siedzenia, które są duże, a jednocześnie lekkie i łatwe w obsłudze. Dobrze zaprojektowane szczeliny pozwalają kroplom deszczu szybko spływać i przepuszczać podmuchy wiatru, a to cechy funkcjonalne, które również określają charakterystyczny styl tej rodziny.

Różnorodne elementy, które razem tworzą rodzinę OUTO, zapewniają rozwiązania, które faktycznie pasują zarówno do kontekstów zewnętrznych, jak i wewnętrznych, na przykład z krzesłami (ramię), które będą się ze sobą mieszać lub dowolny stół. Lub z dodatkowymi akcesoriami, takimi jak stół łączący, który umożliwia połączenie dwóch lub więcej foteli w rzędzie na wesele w plenerze, konferencję w pomieszczeniu lub po prostu kanapę. A fotele wypoczynkowe i bujane mają szerokie, wygodne oparcia, które od razu przywodzą na myśl spokojne popołudnie w ogrodzie lub przed kominkiem. Tam, gdzie boczny stolik hokera jest idealnym kandydatem do umieszczenia napojów i książek, lub po prostu oparcia zmęczonych stóp.

OUTO łatwo układa się w stosy, co czyni go idealnym kandydatem do szybkiego rozmieszczenia w ogrodzie lub na tarasie. Standardowo dostępny w kolorze białym i czarnym, plus elegancka ciemna zieleń. Inne kolory na zamówienie.

Tagi

TOOU, Sander Mulder, Outo, Meble ogrodowe, Krzesła, Stoły i krzesła, Krzesła ogrodowe, krzesło, Krzesła ogrodowe, Krzesła w stylu współczesnym, Krzesła plastikowe, Krzesła z polipropylenu (PP), Krzesła z podłokietnikami, Krzesła ogrodowe w stylu współczesnym, Krzesła ogrodowe z tworzyw sztucznych, Krzesła ogrodowe z polipropylenu (PP)

Napisz opinię

Krzesło ogrodowe z podłokietnikami Toou Outo

Krzesło ogrodowe z podłokietnikami Toou Outo

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek