Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Niski okrągły stolik boczny Toou Thick Top Zobacz większe

Niski okrągły stolik boczny Toou Thick Top

KOD: 250sdTO-1830/TO-1833

ID: 240646

Rok produkcji2018
ProjektantSimone Viola
ProducentToou

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Toou Thick Top

Niski okrągły stolik boczny

Dane techniczne

Ø 48 cm
Wys. 35 cm

4,4 kg

Opis

Nazwa, która jest prawie dźwiękonaśladowczym, kształtem zaprojektowanym zarówno do wnętrza, jak i na zewnątrz, na dwóch różnych wysokościach, co czyni go wszechstronnym i elastycznym przedmiotem. Te dwie wysokości nadają się do różnych zastosowań, jako stół, a nawet jako stojak na obsługę, do dowolnego ustawienia w domu, w ogrodzie, w miejscach publicznych lub restauracjach.

Niewielkie rowki i proporcje blatu prawie przypominają tacę wielkością i zwrotnością. Choć nazwa nawiązuje do znacznej grubości blatu, dzięki sprytnemu wykorzystaniu materiałów, przedmiot ma jednocześnie zaskakująco niską wagę i łatwość obsługi. Delikatnie zarysowana podstawa jest świadectwem odnowionego zobowiązania TOOU do zwracania większej uwagi na środowisko, ponieważ jest ona wykonana z ekoplastiku, związku z przetworzonych odpadów organicznych o wyjątkowo niskim wpływie na środowisko.

Poważna, wyrafinowana kolorystyka zarówno blatu, jak i cienkiej podstawy zamykającej, w kolorze czarnym i ciemnobrązowym, idealnie komponuje się z żywymi fakturami ekoplastycznego korpusu, dostępnego w dwóch naturalnych odcieniach: Eco white i Eco jasnobrązowy. Uważamy THICK TOP za pierwszy, ważny krok w kierunku coraz bardziej ekologicznego projektu o możliwie najmniejszym wpływie na naszą Ziemię.

Tagi

TOOU, Simone Viola, Gruby blat, Meble ogrodowe, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki ogrodowe, Stolik kawowy, Stolik ogrodowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki kawowe z tworzywa sztucznego, Stoliki kawowe z polipropylenu (PP), Stoliki kawowe okrągłe, Niskie Stoliki kawowe, Stoliki boczne, Stoliki boczne w stylu współczesnym, Stoliki boczne z tworzywa sztucznego, Stoliki boczne z polipropylenu (PP)

Napisz opinię

Niski okrągły stolik boczny Toou Thick Top

Niski okrągły stolik boczny Toou Thick Top

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek