KRZESŁA I HOOKERY OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Krzesło ogrodowe z podłokietnikami Toou Holi - OPEN SHELL Zobacz większe

Krzesło ogrodowe z podłokietnikami Toou Holi - OPEN SHELL

KOD: 250sdTO-1612/TO-1602

ID: 240630

Rok produkcji2016
ProjektantSimone Viola
ProducentToou

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Toou Holi - OPEN SHELL

Krzesło ogrodowe z podłokietnikami

Dane techniczne

D. 51 cm
szer. 55 cm
Wys. 78,5 cm / SZ. 47 cm

5,0 kg

Opis

Gertrude Stein mawiała: „Róża to róża to róża”. Mianowicie każda rzecz może być tylko tym, czym jest. Miała jednak na myśli również to, że mamy tendencję do nadawania osobistej i uniwersalnej emocji konkretnemu imieniu. Obiekt projektowy wyróżnia się estetyką, kształtem i kolorem, a także łatwością zarządzania i funkcjonalnością. Jednak tylko krzesło ma moc, by dosłownie zniknąć nam z oczu, gdy z niego korzystamy, a jeśli zapomnimy o nim siedząc, oznacza to, że jest bardzo wygodne; wita ciężar naszego ciała i pozwala na odpoczynek, pracę czy długie siedzenie przy stole.

Rzeczywiście, w pełni spełnia nasze oczekiwania dotyczące siedzenia. W domu, w kawiarni, w biurze siedzimy wszędzie. Siedzenie jest nawet częstsze niż jedzenie czy picie. Siedzimy dziesiątki razy dziennie, nawet nie zauważając tej automatycznej, ale fundamentalnej akcji. Właściwie tylko niewygodne siedzenie można wyczuć i zauważyć, gdy tylko na nim usiądziemy.

HOLI to krzesło, które otula Twoje ciało na odpowiedniej wysokości, pozwalając wygodnie zrelaksować plecy przy zachowaniu smukłych, nieobciążających proporcji. Kolekcja oferuje szeroką gamę rozwiązań do siedzenia, z podłokietnikami lub bez, oraz stołki o dwóch różnych wysokościach, które można sztaplować.

HOLI został zaprojektowany z zamkniętym lub perforowanym oparciem, tworząc idealną ciągłość stylistyczną pomiędzy meblami wewnętrznymi i zewnętrznymi, aby spełnić wszelkie wymagania dotyczące przestrzeni życiowej. Metaliczna konstrukcja jest pomalowana na dokładnie taki sam odcień jak skorupa z polipropylenu, co sprawia wrażenie elementu monoblokowego. Dostępna w kolorze białym, czarnym, czerwonej terakoty i oliwkowej szarości.

Tagi

TOOU, Simone Viola, Holi, Meble ogrodowe, Krzesła, Stoły i krzesła, Krzesła ogrodowe, krzesło, Krzesła ogrodowe, Krzesła w stylu współczesnym, Krzesła plastikowe, Krzesła z polipropylenu (PP), Krzesła z podłokietnikami, Krzesła ogrodowe w stylu współczesnym, Krzesła ogrodowe z tworzyw sztucznych, Krzesła ogrodowe z polipropylenu (PP)

Napisz opinię

Krzesło ogrodowe z podłokietnikami Toou Holi - OPEN SHELL

Krzesło ogrodowe z podłokietnikami Toou Holi - OPEN SHELL

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek