Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Okrągły stolik boczny Toou Eex Zobacz większe

Okrągły stolik boczny Toou Eex

KOD: 250sdTO-186071R

ID: 240625

Rok produkcji2018
ProjektantSimone Viola
ProducentToou

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Toou Eex

Okrągły stolik boczny

Dane techniczne

Ø 70 cm
Wys. 49 cm

9,9 kg

Opis

X. Dźwięk, symbol, znaczenie. Wszystko zamknięte w kształcie, który jest zawsze rozpoznawalny dzięki swojej nieodłącznej, niezbędnej stabilności. Zamiast zmiennej matematycznej odnosimy się do samego archetypu konstrukcji nośnej, tak jak koło oznaczałoby koło.

EEX przedstawia kolekcję stołów kontraktowych, które również mają określone przeznaczenie do zastosowań domowych, z kwadratowymi lub okrągłymi blatami dostępnymi w dwóch wysokościach i odpowiednimi do różnych zastosowań: jako boczne lub stół jadalny w kolorze czarnym, białym lub jasnoszarym, w którym elementy polipropylenowe i metalowe łączą się w jeden kolor.

Blat nie posiada ostrych narożników ani krawędzi, a jego kształt dodatkowo podkreśla lekki, elegancki kontur o lustrzanym połysku. Miękki, zaokrąglony kształt, dzięki któremu krople wody i rosa spływają na zewnątrz, pozbawiony jakichkolwiek rowków i zbędnych ozdób, idealny do praktycznego i wygodnego użytkowania. Prostota jego kultowego kształtu pozwala na idealne połączenie ze wszystkimi fotelami TOOU, tworząc idealne rozwiązania zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Tagi

TOOU, Simone Viola, Eex, Meble ogrodowe, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki ogrodowe, Stolik kawowy, Stolik ogrodowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki kawowe metalowe, Stoliki kawowe z tworzywa sztucznego, Stoliki kawowe z polipropylenu (PP), Stoliki kawowe okrągłe stoły, stoliki boczne, stoliki ogrodowe w stylu współczesnym, stoliki metalowe ogrodowe, stoliki boczne plastikowe ogrodowe, polipropylen (PP) stoliki ogrodowe

Napisz opinię

Okrągły stolik boczny Toou Eex

Okrągły stolik boczny Toou Eex

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek