KRZESŁA I HOOKERY OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Krzesło Toou Joi TWENTYFOUR Zobacz większe

Krzesło Toou Joi TWENTYFOUR

KOD: 250sdTO-1524

ID: 240633

Rok produkcji2015
ProjektantSimone Viola
ProducentToou

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Toou Joi TWENTYFOUR

Krzesło

Dane techniczne

D. 52,5 cm
szer. 55 cm
Wys. 81 cm / SZ. 46,5 cm

4,8 kg

Opis

Pomyśl o krześle. Przedmiot codziennego użytku, który staje się niewidoczny przez ciągłe użytkowanie. Lekki mebel domowy, w którym wygoda ma równą estetykę. A po co krzesło, jeśli nie siadać do jedzenia, rozmawiać, czekać, odpoczywać i żyć życiem? Tożsamość naszego idealnego krzesła prześledziliśmy, aby stworzyć profil szczęśliwego, radosnego przedmiotu, który automatycznie prowadzi do wieczorów w gronie przyjaciół, z rodziną w domu lub w ogrodzie, do chwil, w których krzesła przesuwa się, by zrobić miejsce dla nowo przybyłych, aby łatwo je ułożyć pod koniec dnia lub zostawić je na zewnątrz na noc w deszczu. Obiekt bez granic innych niż potrzeba bycia praktycznym, wygodnym i przyjaznym dla użytkownika.

Kolekcja JOI to hołd złożony jednemu z największych mistrzów XX wieku: Hansowi J. Wegnerowi. Myśl, która płynie wzdłuż tych samych wytycznych piękna, prostoty i ergonomii. Zdecydowana linia nakreślona nadrukiem wspaniałego, dumnie nowoczesnego skandynawskiego designu, ponieważ prawdziwy design podąża za życiem, a nie z modą.

JOI łączy to wszystko z zaawansowanymi technikami konstrukcyjnymi, które umożliwiają przystępną i elastyczną produkcję w różnych wersjach. Jego główną cechą jest połączenie, które pozwala na stworzenie trzech różnych krzeseł, wstawiając oparcia o różnych osobowościach, zastosowaniach i zawodach.

Dobór kolorów również podąża za spójną myślą o określonym, ale elastycznym obiekcie. Dzięki czterem różnym kolorom konstrukcji i pięciu tkaninom na zdejmowane pokrycie siedzenia, kolekcja JOI pozwala na szeroką gamę kombinacji dopasowanych do określenia odpowiedniego nastroju w otoczeniu, w którym ma być używany.

Tagi

TOOU, Simone Viola, Joi, Meble ogrodowe, Krzesła, Stoły i krzesła, Krzesła ogrodowe, krzesło, Krzesła ogrodowe, Krzesła w stylu współczesnym, Krzesła plastikowe, Krzesła z polipropylenu (PP), Krzesła otwarte, Krzesła ogrodowe w stylu współczesnym, Krzesła ogrodowe z tworzyw sztucznych, Krzesła ogrodowe z polipropylenu (PP)

Napisz opinię

Krzesło Toou Joi TWENTYFOUR

Krzesło Toou Joi TWENTYFOUR

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek