KRZESŁA I HOOKERY OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Krzesło z możliwością układania w stos Toou Stellar Zobacz większe

Krzesło z możliwością układania w stos Toou Stellar

KOD: 250sdTO-1655

ID: 240636

Rok produkcji2016
ProjektantSander Mulder
ProducentToou

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Toou Stellar

Krzesło z możliwością układania w stos

Dane techniczne

D. 53,5 cm
szer. 54,5 cm
Wys. 82 cm / SZ. 45 cm

4,5 kg

Opis

Stellar (stĕl′ər) [pochodzące od łacińskiego słowa Stellaris] „Odnosi się do gwiazdy lub gwiazd, obejmuje je lub przypomina je, lub porównywalne z gwiazdami pod względem piękna i jakości”. W tym przypadku ponadczasowy design przeznaczony do codziennego użytku, w którym gwiezdne linie służą zarówno funkcjonalnemu, jak i estetycznemu celowi.

Kształt wymyślony ze wspomnień z dzieciństwa, gdzie wygoda tradycyjnych drewnianych krzeseł szkolnych z lat pięćdziesiątych z ich skromnym, funkcjonalnym wykorzystaniem materiałów została przemieniona w jednoczęściowe plastikowe krzesło z XXI wieku. Silne linie współdzielone z nowoczesnymi samolotami myśliwskimi i odznaczeniami wojskowymi są zdekontekstualizowane i łączone w pokojowy, zachęcający, wielofunkcyjny projekt. Gwiazdowe, trójkątne bryły w tylnej i dolnej części podkreślają funkcję nośną tych konstrukcji i tworzą przyjemny estetyczny kontrast z miękką i przyjazną ergonomią zarówno siedziska, jak i oparcia.

STELLAR jest oferowany z delikatnego teksturowanego polipropylenu wzmocnionego włóknem szklanym i jest dostępny w pięciu różnych kolorach: białym, chłodnym szarym, antracytowym, czarnym i miętowym zielonym. Perforowana wersja, idealna do zastosowań zewnętrznych, oraz wersja częściowo wyściełana, z dopasowanymi kolorystycznie lub kontrastującymi tkaninami na siedzisku i oparciu, uzupełniają kolekcję.

Tagi

TOOU, Sander Mulder, Stellar, Meble ogrodowe, Krzesła, Stoły i krzesła, Krzesła ogrodowe, Krzesła, Krzesła ogrodowe, Krzesła w stylu współczesnym, Krzesła plastikowe, Krzesła z polipropylenu (PP), Krzesła do układania w stosy, Krzesła ogrodowe w stylu współczesnym, Krzesła ogrodowe z tworzyw sztucznych, Polipropylen (PP) Krzesła ogrodowe

Napisz opinię

Krzesło z możliwością układania w stos Toou Stellar

Krzesło z możliwością układania w stos Toou Stellar

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek