KÖNIG NEURATH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 58 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 58 elementów

KÖNIG NEURATH

Producent: König Neurath

Zmieniają się kultury pracy, a wraz z nimi wymagania stawiane środowisku pracy: przestrzenne, techniczne, organizacyjne. König + Neurath oferuje odpowiedzi: jako jeden z wiodących dostawców mebli biurowych i rozwiązań przestrzennych, założony w 1925 roku i działający na arenie międzynarodowej, ta rodzinna firma wspiera swoich klientów podczas całego procesu wyposażenia biura - od analizy wymagań, planowania i produkcji do długoterminowej obsługi. König + Neurath wytwarza swoje produkty wyłącznie w swojej siedzibie w Karben z podejściem „made in Germany” do jakości, regionalnie, ale działając na arenie międzynarodowej.

Dzięki swojemu doświadczeniu, bogactwu pomysłów i partnerskiemu podejściu, König + Neurath odkrywa potencjał i wyzwania indywidualnych kultur pracy - i opracowuje szyte na miarę rozwiązania ze zróżnicowaną stylistyką, kompleksową ofertą produktów i cyfrowymi wycenami. Marka König + Neurath można spotkać w sześciu krajowych salonach, a także w Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii i Szwajcarii.

König + Neurath postrzega siebie nie tylko jako dostawcę nowoczesnych rozwiązań biurowych, ale również jako konsulting i problem - rozwiązywanie usług. Wspólnie z klientem opracowują pomysły na dostosowanie istniejących warunków biurowych do rosnących wymagań biznesowych. Struktura, procesy i kultura korporacyjna danej firmy są brane pod uwagę podczas tej analizy w celu opracowania nowych i wydajnych standardów biurowych w oparciu o najnowsze wyniki badań stacji roboczych.

Ergonomia sprzyja produktywności

Optymalizacja wydajności osobistej oznacza reagowanie na interesy zarówno pracowników, jak i pracodawców, a tym samym optymalizacja warunków pracy dla obu stron. Prawidłowe użytkowanie mebli biurowych pod względem ergonomicznym odgrywa kluczową rolę nawet podczas opracowywania produktu. Faktem jest, że ergonomia to dla nas idealne połączenie akustyki, klimatu, światła, designu i warunków pracy. W ten sposób tworzone są zrównoważone, wydajne środowiska pracy.

Odpowiedzialność za równowagę ekologiczną

Zrównoważony rozwój jest tym, co definiuje łańcuch wartości. Jako wiodący niemiecki producent mebli biurowych, König + Neurath odgrywa wzorcową rolę: zaangażowanie na rzecz środowiska naturalnego widać w wielu działaniach, takich jak wykorzystanie najnowocześniejszych technologii do uzdatniania wody, recykling zasobów do ogrzewania czy stosowanie farb przyjaznych dla środowiska. König + Neurath konsekwentnie przestrzega międzynarodowych dyrektyw dotyczących uniwersalnego zarządzania środowiskiem od 1996 roku i wspiera certyfikację przyjaznych dla środowiska, zrównoważonych koncepcji biurowych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek