KRZESŁO BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Krzesło biurowe z podstawą 5-Spoke z podłokietnikami König Neurath Lamiga Zobacz większe

Krzesło biurowe z podstawą 5-Spoke z podłokietnikami König Neurath Lamiga

KOD: 250sdkönigneurathlamiga

ID: 205671

Rok produkcji2014
ProjektantITO Design
ProducentKönig Neurath

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

König Neurath Lamiga

Krzesło biurowe z podstawą 5-Spoke z podłokietnikami

Opis

Ergonomia o krok dalej. Doskonałe wrażenia z siedzenia dzięki LAMIGA. Ergonomiczna koncepcja krzesła biurowego zapewnia wygodę podczas siedzenia. Elastyczna skorupa oparcia, z bezstopniową regulacją dla każdego użytkownika, sterowana charakterystycznym ERGO-DISC, przy każdym ruchu idealnie dopasowuje się do kształtu pleców. Mechanizm synchroniczny jest podstawowym elementem dynamicznego siedzenia, oferując harmonijną sekwencję ruchów z szerokim zakresem kątów i skuteczną funkcją powrotu, która radzi sobie w różnych sytuacjach fizycznych. W połączeniu z wieloma innymi ergonomicznymi funkcjami i wygodnymi, intuicyjnymi elementami sterującymi, LAMIGA spełnia wszelkie wymagania w biurze.

Wymiary
Wysokość siedziska 420 – 520 mm
Szerokość siedziska 475 mm
Głębokość siedziska 400 – 450 mm
Szerokość oparcia 455 mm
Oparcie wysokość 605 mm

Tagi

König Neurath, Lamiga, Meble biurowe, Krzesła biurowe, krzesło biurowe, Krzesła biurowe z materiałów syntetycznych, Krzesła biurowe z pianki, Krzesła biurowe Recliner, Krzesła biurowe z kółkami, Krzesła biurowe obrotowe, Krzesła biurowe z podłokietnikami, Krzesła biurowe z podstawą 5-ramienną, Wysokość -regulowane krzesła biurowe

Napisz opinię

Krzesło biurowe z podstawą 5-Spoke z podłokietnikami König Neurath Lamiga

Krzesło biurowe z podstawą 5-Spoke z podłokietnikami König Neurath Lamiga

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek