BIURKO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Biurko drewniane z regulacją wysokości König Neurath Table.T Zobacz większe

Biurko drewniane z regulacją wysokości König Neurath Table.T

KOD: 250sdkönigneurathtable.t

ID: 205691

ProducentKönig Neurath

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
König Neurath Table.T

Biurko drewniane z regulacją wysokości

Dane techniczne

Szerokość:
1600 mm, 1800 mm, 2000 mm
Głębokość:
600 mm, 800 mm, 900 mm, 1000 mm

Opis

Stosowany jako standardowe stanowisko pracy lub rozwiązanie typu sit/stand: system stanowisk pracy TABLE jest zawsze rozwiązaniem estetycznym i funkcjonalnym. Noga T to przekonujący produkt, nie tylko ze względu na zastosowane wysokiej jakości materiały i wykończenia. Inne wyjątkowe cechy to łatwa w obsłudze technologia, zarówno w przypadku stacji roboczej z ręczną regulacją wysokości, jak i modelu zmotoryzowanego. Nowy dzielony, przesuwany blat zapewnia szybki dostęp do kabli zasilających i do transmisji danych, a nowe panele z pleksiglasu nadają mu świeży i nowoczesny wygląd. Nagrodzony red dot design award 2014.

Tagi

König Neurath, Stół, Meble biurowe, Biurka biurowe, Biurka biurowe, Drewno Biurka biurowe, Biurka dla kadry kierowniczej, Biurka z regulacją wysokości, Biurka prostokątne

Napisz opinię

Biurko drewniane z regulacją wysokości König Neurath Table.T

Biurko drewniane z regulacją wysokości König Neurath Table.T

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek