KRZESŁO BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Krzesło do zadań specjalnych z podstawą 5-Spoke z podłokietnikami i kółkami König Neurath Publica Zobacz większe

Krzesło do zadań specjalnych z podstawą 5-Spoke z podłokietnikami i kółkami König Neurath Publica

KOD: 250sdkönigneurathpublica

ID: 205686

ProjektantKönig + Neurath Werksdesign
ProducentKönig Neurath

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

König Neurath Publica

Krzesło do zadań specjalnych z podstawą 5-Spoke z podłokietnikami i kółkami

Dane techniczne

Wysokość siedziska
na stopkach 365 - 485 mm (bez tapicerki)
na stopkach 370 - 490 mm (w pełni tapicerowane)
na kółkach 395 - 515 mm (bez tapicerki)
na kółkach 400 - 520 mm (w pełni tapicerowane)
Szerokość siedziska 435 mm
Głębokość siedziska 460 mm | 440 mm
Szerokość oparcia 425 mm
Ponad

Opis

Jako krzesło konferencyjne PUBLICA zdobywa punkty za elegancję i lekkość. Nowoczesna, smukła konstrukcja komunikuje zachęcającą przejrzystość – niezależnie od tego, czy wybierzesz siedzisko z czarnego lub białego tworzywa sztucznego, fornir bukowy w różnych kolorach, czy też wysokiej jakości orzech fornirowany krzyżowo. Oprócz prostych linii wzorniczych, PUBLICA wyróżnia się szerokim spektrum wariantów zwiększających komfort: w pełni tapicerowane, tapicerowane tylko siedzisko lub oparcie, nietapicerowane, z podłokietnikami lub bez – które można doposażyć w dowolnym momencie. Czteroramienne gwiaździste podstawy na ślizgaczach są opcjonalnie dostępne w wersji chromowanej na wysoki połysk lub malowanej proszkowo w wielu odcieniach. Opcjonalnie dostępna jest również pięcioramienna podstawa gwiaździsta na kółkach w tych samych wykończeniach. Siedzisko z regulacją wysokości zapobiega napięciom i bólom pleców.

Tagi

König Neurath, Publica, Meble biurowe, Krzesła biurowe, krzesło biurowe, Krzesła biurowe na kółkach, Krzesła biurowe obrotowe, Krzesła biurowe z podłokietnikami, Krzesła biurowe z podstawą 5-ramienną

Napisz opinię

Krzesło do zadań specjalnych z podstawą 5-Spoke z podłokietnikami i kółkami König Neurath Publica

Krzesło do zadań specjalnych z podstawą 5-Spoke z podłokietnikami i kółkami König Neurath Publica

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek