KRZESŁO BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Krzesło biurowe z podstawą 5-Spoke z podłokietnikami na kółkach König Neurath Okay II Zobacz większe

Krzesło biurowe z podstawą 5-Spoke z podłokietnikami na kółkach König Neurath Okay II

KOD: 250sdkönigneurathokayii

ID: 205682

ProjektantITO Design
ProducentKönig Neurath

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
König Neurath Okay II

Krzesło biurowe z podstawą 5-Spoke z podłokietnikami na kółkach

Opis

Wprowadzając nowe krzesło OKAY.II, König + Neurath skupia się na połączeniu sprawdzonego mechanizmu VSP® synchro z nową koncepcją oparcia. Użytkownik ma do wyboru dwa wysokiej jakości style oparcia: opcja wysoce elastycznej, oddychającej siatki umożliwia swobodną cyrkulację powietrza i zapewnia komfortowe przeciwciśnienie. Siatkowe oparcie nadaje również krzesłu pewną lekkość i elegancję, dzięki czemu doskonale integruje się z istniejącymi koncepcjami pomieszczeń. Jako alternatywę tapicerowanego oparcia zastosowano nośną elastyczną tkaninę 3D z wygodną wyściółką. Oparcie o charakterystycznym kształcie charakteryzuje się wyraźnymi liniami stylistycznymi i eleganckim wyglądem. Pełni funkcję asymetrycznie regulowanego podparcia lędźwiowego. Posiada bezstopniową regulację wysokości i głębokości, dzięki czemu odcinek lędźwiowy użytkownika jest podparty dokładnie zgodnie z jego wymaganiami i preferencjami. To odciąża krążki międzykręgowe.

Wymiary
Wysokość siedziska 420 do 470 mm
Szerokość siedziska 500 mm
Głębokość siedziska 420 do 470 mm
Szerokość oparcia 490 mm
Tył wysokość 570 mm

Tagi

König Neurath, Okay II, Meble biurowe, Krzesła biurowe, krzesło biurowe, Metalowe krzesła biurowe, Krzesła biurowe z siatki drucianej Krzesła biurowe Recliner, Krzesła biurowe na kółkach, Krzesła biurowe obrotowe, Krzesła biurowe z podłokietnikami, Krzesła biurowe z podstawą 5-ramienną

Napisz opinię

Krzesło biurowe z podstawą 5-Spoke z podłokietnikami na kółkach König Neurath Okay II

Krzesło biurowe z podstawą 5-Spoke z podłokietnikami na kółkach König Neurath Okay II

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek