STOŁEK BIUROWY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stołek biurowy Rocker z regulacją wysokości König Neurath Quick III Zobacz większe

Stołek biurowy Rocker z regulacją wysokości König Neurath Quick III

KOD: 250sdkönigneurathquickiii

ID: 205687

ProducentKönig Neurath

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
König Neurath Quick III

Stołek biurowy Rocker z regulacją wysokości

Dane techniczne

Ø 38 x wys. 53,5-75 cm

Opis

Stanowiska pracy, które zachęcają do przełączania się z pozycji siedzącej na stojącą, bardziej relaksują mięśnie pleców. QUICK.III oferuje wariant, który jest w połowie drogi między tymi dwoma: stanie na podparciu odciąża kręgosłup. To dobry powód, aby mieć pod ręką QUICK.III jako uzupełnienie swojego krzesła obrotowego – przy biurku lub w strefach komunikacyjnych! Podpórka stojaka posiada regulację wysokości za pomocą podnośnika gazowego, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do użytkownika.

Tagi

König Neurath, Quick III, Meble biurowe, Hokery biurowe, Hokery biurowe, Stołki biurowe aluminiowe, Stołki biurowe metalowe, Stołki biurowe z tworzywa sztucznego, Stołki biurowe Rocker, Stołki biurowe z regulacją wysokości

Napisz opinię

Stołek biurowy Rocker z regulacją wysokości König Neurath Quick III

Stołek biurowy Rocker z regulacją wysokości König Neurath Quick III

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek