BIURKO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Biurko robocze prostokątne König Neurath Net.Work.Place Zobacz większe

Biurko robocze prostokątne König Neurath Net.Work.Place

KOD: 250sdkönigneurathnet.work.place

ID: 205677

ProjektantKönig + Neurath AG
ProducentKönig Neurath

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
König Neurath Net.Work.Place

Biurko robocze prostokątne

Opis

Elastyczność, modułowość, współpraca i identyfikacja to tylko cztery z niezliczonych słów kluczowych używanych do opisu trendów w środowisku biurowym. Koncepcja modułowej strefy centralnej NET.WORK.PLACE nawiązuje do tych trendów i umożliwia łączenie w sieć ludzi, projektów, koncepcji i pomysłów. Kwadratowa konstrukcja pozwala na łatwe i szybkie łączenie i rekonfigurację poszczególnych elementów, aby dostosować je do potrzeb chwili w zakresie komunikacji i prywatności. Rezultatem jest nowe i inspirujące środowisko pracy – za każdym razem.

Tagi

König Neurath, Net.Work.Place, Meble biurowe, Biurka biurowe, Biurka biurowe, Biurka typu Workstation, Biurka Prostokątne, Obszary komunikacji, Agile Working, lobby, wielofunkcyjne

Napisz opinię

Biurko robocze prostokątne König Neurath Net.Work.Place

Biurko robocze prostokątne König Neurath Net.Work.Place

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek