TOP LIGHT

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 49 - 72 z 80 elementów
Pokazuje 49 - 72 z 80 elementów

TOP LIGHT

Producent: Top Light

Top Light eK jest liderem na rynku oświetlenia łazienkowego i podświetlanych luster. Oprócz wysokiej jakości designerskich lamp do pomieszczeń mieszkalnych, oświetlenie zewnętrzne (np. jasne kamienie) produkowane jest „made in Germany”. Innowacyjny rozwój produktu, wspierany przez projektanta Rolfa Ziela, jest powodem silnego rocznego wzrostu firmy Top Light. Tymczasem lampy są dystrybuowane w całej Europie.
Nasz asortyment obejmuje standardowe oświetlenie zorientowane na design, a także indywidualnie zaprojektowane podświetlane lustra.Najnowsza technologia w zakresie halogenów niskonapięciowych, halogenów wysokonapięciowych, neonów T5 i LED jest częścią wszystkich produktów Top Lekkie oprawy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek