SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa sufitowa Top Light Dela Box Zobacz większe

Lampa sufitowa Top Light Dela Box

KOD: 250sdtoplightdelabox

ID: 104486

Rodzaj lampyLampa sufitowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantRolf Ziel
ProducentTop Light
Kraj pochodzeniaNiemcy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Top Light Dela Box

Lampa sufitowa ze szkła halogenowego

Projektant: Rolf Ziel
Rodzaj: Lampa sufitowa

Dane techniczne

szerokość: 65 mm
wysokość: 100; 200 mm

Opis

Dela Box - Lampy sufitowe, szkło matowe, białe wnętrze, podstawa montażowa alternatywnie chrom lub nikiel matowy, w tym lampa halogenowa. Wielokierunkowy: przegroda o wysokiej wydajności. Łatwa instalacja, wsuwa się w tubę.

Filmy

Tagi

Światło górne, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy sufitowe, Lampy sufitowe do łazienki; Oświetlenie łazienkowe, lampa sufitowa, oświetlenie sufitowe w łazience; Lampy sufitowe w stylu współczesnym, Szklane lampy sufitowe, Lampy sufitowe ze szkła satynowego, Lampy sufitowe Direct Light, Halogenowe lampy sufitowe, Lampy sufitowe do łazienki; Lampy sufitowe w stylu współczesnym Łazienka, Szklane lampy sufitowe do łazienki; Lampy sufitowe łazienkowe ze szkła satynowego

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa sufitowa Top Light Dela Box

Lampa sufitowa Top Light Dela Box

Dela Box - Lampy sufitowe, matowe szkło, białe wnętrze, podstawa montażowa alternatywnie w matowym chromie lub niklu, w tym lampa halogenowa. Wielokierunkowy: przegroda o wysokiej wydajności. Łatwa instalacja, wsuwa się w tubę.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek