SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Top Light Mother - Kid Zobacz większe

Lampa podłogowa Top Light Mother - Kid

KOD: 250sdtoplightmother-kid

ID: 113709

Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantRolf Ziel
ProducentTop Light
Kraj pochodzeniaNiemcy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Top Light Mother - Kid

Regulowana metalowa lampa podłogowa z obrotowym ramieniem

Projektant: Rolf Ziel
Rodzaj: Lampa podłogowa

Dane techniczne

długość ramienia 1: 1200 mm
długość ramienia 2: 1800 mm
szerokość podstawy: 300 mm
puk podłoga matka-dziecko: szerokość głowy: 80 mm
puk maxxx podłoga matka-dziecko: głowa szerokość: 120 mm

Opis

Puk Mother - Kid Lampa podłogowa, niskonapięciowa halogenowa, 2 x ściemniacz podłogowy, obrotowa głowica, obrotowe ramię. Lampy Puk można wyposażyć w okulary, soczewki i kolorowe filtry z naszej strony wyposażenia. Puk Floor Mother-Kid w powierzchniach chrom, chrom mat, nikiel mat, biel, czerń i antracyt. Dwie ręce, pierwsza z jedną głową (długość ramienia 125 cm) i druga z dwiema głowami (długość ramienia 180 cm).

Filmy

Tagi

Światło górne, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Metalowe lampy podłogowe, Lampy podłogowe z oświetleniem bezpośrednim i pośrednim, Halogenowe lampy podłogowe, Lampy podłogowe LED, Regulowane lampy podłogowe, Czytanie Lampy podłogowe, Lampy podłogowe z ramieniem wychylnym

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa podłogowa Top Light Mother - Kid

Lampa podłogowa Top Light Mother - Kid

Puk Mother - Kid Lampa podłogowa, niskonapięciowy halogen, 2 x ściemniacz podłogowy, obrotowa głowica, obrotowe ramię. Lampy Puk można wyposażyć w okulary, soczewki i kolorowe filtry z naszej strony wyposażenia. Puk Floor Mother-Kid w powierzchniach chrom, chrom mat, nikiel mat, biel, czerń i antracyt. Dwie ręce, pierwsza z jedną głową (długość ramienia 125 cm) i druga z dwiema głowami (długość ramienia 180 cm).

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek