SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Top Light Focus Zobacz większe

Lampa ścienna Top Light Focus

KOD: 250sdtoplightfocus

ID: 108770

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantRolf Ziel
ProducentTop Light
Kraj pochodzeniaNiemcy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Top Light Focus

Metalowa lampa ścienna

Projektant: Rolf Ziel
Rodzaj: Lampa ścienna

Dane techniczne

szer. 100 x dł. 120 x gł. 50 mm

Opis

Focus - Kinkiet o szerokości 100 mm w kolorze matowym chromowanym lub niklowym, białym lub czarnym, dostępny w wersji LED lub halogenowej na wysokie napięcie, wszystkie z możliwością przyciemniania. Lampy Focus mogą być wyposażone w okulary, soczewki i filtry barwne z serii „Focus eEquipment”. Opcja: Klips do montażu sprężynowego przy lusterku.

Filmy

Tagi

Światło górne, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, Kinkiety łazienkowe, Oświetlenie łazienkowe, lampa ścienna, kinkiet łazienkowy, Kinkiety w stylu współczesnym, Metalowe kinkiety, Kinkiety do łazienki, Kinkiety światła bezpośredniego i pośredniego, Kinkiety halogenowe, Kinkiety LED, Kinkiety, Kinkiety ze ściemniaczem, Kinkiety łazienkowe w stylu współczesnym; Metalowe kinkiety łazienkowe

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Top Light Focus

Lampa ścienna Top Light Focus

Focus - lampa ścienna o szerokości 100 mm w matowym chromie lub niklu, w kolorze białym lub czarnym, dostępna w wersji LED lub halogenowej na wysokie napięcie, wszystkie z możliwością przyciemniania. Lampy Focus mogą być wyposażone w okulary, soczewki i filtry barwne z serii „Focus eEquipment”. Opcja: Klips do montażu sprężynowego przy lusterku.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek