SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Top Light Octopus Outodoor Zobacz większe

Lampa podłogowa Top Light Octopus Outodoor

KOD: 250sdtoplightoctopusoutodoor

ID: 125239

Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieZewnętrzne
ProjektantRolf Ziel
ProducentTop Light
Kraj pochodzeniaNiemcy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Top Light Octopus Outodoor

Z plastikową lampą podłogową z ramieniem wahadłowym

Projektant: Rolf Ziel
Rodzaj: Lampa podłogowa

Dane techniczne

wysokość: 1300 / 1800 mm + 400 mm długość gruntu
szerokość big foot: 400 mm

Opis

Octopus Outdoor - Nieblakłe odcienie modelu Village- wykonane z poliwęglanu połysk w kolorach żółtym, pomarańczowym, czerwonym, zielonym i białym. Ramiona można zginać i są dostępne w dwóch standardowych długościach oraz w długościach niestandardowych. Zintegrowany szpikulec umożliwia wbicie lampy w ziemię lub zamocowanie jej w nakłutym otworze.
Dodaj opcjonalnie „Wielką Stopę”, która może jednocześnie pomieścić do 11 lamp.

Filmy

Tagi

Światło górne, Oświetlenie zewnętrzne, Lampy podłogowe zewnętrzne, lampa podłogowa, Lampy stojące na zewnątrz w stylu współczesnym; Poliwęglanowe (PC) Zewnętrzne lampy podłogowe, Plastikowe lampy podłogowe zewnętrzne, Halogenowe zewnętrzne lampy podłogowe, Z zewnętrznymi lampami podłogowymi Swing Arm

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa podłogowa Top Light Octopus Outodoor

Lampa podłogowa Top Light Octopus Outodoor

Octopus Outdoor - Nieblakłe odcienie modelu Village- wykonane z poliwęglanu w kolorze żółtym, pomarańczowym, czerwonym, zielonym i białym. Ramiona można zginać i są dostępne w dwóch standardowych długościach oraz w długościach niestandardowych. Zintegrowany szpikulec do ziemi umożliwia wbicie lampy w ziemię lub zamocowanie jej w wstępnie nakłutym otworze. Dodaj opcjonalnie "Wielką Stopę", która może jednocześnie zabrać do 11 lamp.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek