SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa sufitowa Top Light Allround Fit In Zobacz większe

Lampa sufitowa Top Light Allround Fit In

KOD: 250sdtoplightallroundfitin

ID: 104678

Rodzaj lampyLampa sufitowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantRolf Ziel
ProducentTop Light
Kraj pochodzeniaNiemcy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Top Light Allround

Obrotowa regulowana lampa sufitowa LED

Projektant: Rolf Ziel
Rodzaj: Lampa sufitowa

Dane techniczne

szerokość podstawy: 88 mm
średnica główki: 120; 160; 240 mm
długość ramienia: 90 mm

Opis

Allorund Fit In - Lampa sufitowa. Ta ściemnialna lampa do wbudowania została zaprojektowana z myślą o ścianach i sufitach. Dzięki dwóm skoordynowanym przegubom przegubowym głowicę z oświetleniem LED można obracać o więcej niż 360°. W trzech dostępnych średnicach (ø120mm/8W/920lm, ø160mm/12W/1300lm, ø240mm/16W/16W/1600lm, 2700k we wszystkich modelach) lampy mogą być używane do prywatnych pomieszczeń i planowania budynków.

Filmy

Tagi

Światło górne, Wszechstronny, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy sufitowe, lampa sufitowa, Lampy sufitowe w stylu współczesnym, Metalowe lampy sufitowe, Lampy sufitowe z oświetleniem bezpośrednim i pośrednim, Lampy sufitowe LED, Regulowane lampy sufitowe, Lampy sufitowe obrotowe, Lampy sufitowe ze ściemniaczem

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa sufitowa Top Light Allround Fit In

Lampa sufitowa Top Light Allround Fit In

Allorund Fit In – lampa sufitowa. Ta ściemnialna lampa do wbudowania została zaprojektowana z myślą o ścianach i sufitach. Dzięki dwóm skoordynowanym przegubom przegubowym głowicę z oświetleniem LED można obracać o więcej niż 360°. W trzech dostępnych średnicach (ø120mm/8W/920lm, ø160mm/12W/1300lm, ø240mm/16W/16W/1600lm, 2700k we wszystkich modelach) lampy mogą być używane do prywatnych pomieszczeń i planowania budynków.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek