SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Top Light Light On Zobacz większe

Lampa stołowa Top Light Light On

KOD: 250sdtoplightlighton

ID: 116402

Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantRolf Ziel
ProducentTop Light
Kraj pochodzeniaNiemcy
CenaCena od 243.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Top Light Light On

Regulowana lampa stołowa

Projektant: Rolf Ziel
Rodzaj: Lampa stołowa

Opis

Light On - Ciężka lampa półkowa i podpórka na książki, indywidualnie łączone. Zintegrowany ściemniacz z przezroczystym kablem, przełącznikiem i wtyczką. Podstawa pokryta filcem. Waga 4,5 kg wraz z żarówką halogenową G9 opal. Maks. 33 W ECO. 
Możliwe kombinacje:
Corpus – granitowy wzór, płaska biała, czerwona, edycja ze złota, edycja srebrna.
Długie elastyczne ramię i ściemniacz obrotowy o długości 30 cm – chrom, nikiel mat, złote wykończenie, zintegrowany ściemniacz.
Główki – Pisa, Silk white, Silk black, Silk red.
Opcja: Przegroda dla szkła Pisa.

Filmy

Tagi

Światło górne, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, Lampy biurkowe, oświetlenie biurowe, lampa stołowa, Lampka biurkowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym; Metalowe lampy stołowe, Lampki nocne, Halogenowe lampy stołowe, Z lampami stołowymi z ramieniem wahadłowym; Lampy biurkowe, Regulowane lampy stołowe, Lampy stołowe ze ściemniaczem, Lampy biurkowe w stylu współczesnym, Metalowe lampy biurkowe

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa stołowa Top Light Light On

Lampa stołowa Top Light Light On

Light On — Ciężka lampa na półkę i podpórkę na książki, można indywidualnie łączyć. Zintegrowany ściemniacz z przezroczystym kablem, przełącznikiem i wtyczką. Podstawa pokryta filcem. Waga 4,5 kg z żarówką halogenową G9 opal. Maks. 33 W ECO. Możliwe kombinacje: Corpus – konstrukcja z granitu, płaska biel, czerwień, edycja złota, edycja srebrna. Długie elastyczne ramię 30 cm i Obrotowy ściemniacz – chrom, nikiel matowy, złote wykończenie, zintegrowany ściemniacz. Głowice – Pisa, Jedwabnie białe, Jedwabiście czarne, Jedwabiście czerwone. Opcja: Przegroda do szkła Pisa .

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek