REXA DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 281 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 281 elementów

REXA DESIGN

Producent: Rexa Design

Rexa Design bada każdy aspekt łazienki, aby stworzyć w pełni spersonalizowane przestrzenie dzięki modułowym meblom łazienkowym i szerokiej gamie akcesoriów. Rezultatem jest elegancki, minimalistyczny, funkcjonalny i wygodny pokój, który wyprzedza trendy i nadaje nowy charakter przestrzeni domowej. System fotowoltaiczny Rexa Design obejmuje całą powierzchnię 1300 metrów kwadratowych fabryki, podkreślając zaangażowanie marki w tworzenie zdrowszego i bardziej zrównoważonego świata. W tym sensie Rexa nigdy nie przegapi okazji, aby potwierdzić swoją więź z naturą, z której czerpie inspirację do kreacji łączących rzemiosło z innowacją. System fotowoltaiczny firmy pokrywa całe zapotrzebowanie na energię do systemów oświetleniowych, produkcyjnych i klimatyzacyjnych. Fabryka podzielona jest na różne obszary: produkcję, magazyn, administrację, wysyłkę, prototypowanie i testowanie produktów, a wreszcie showroom.

Rexa Design: modułowe meble łazienkowe z możliwością personalizacjiŁazienka jest często niedocenianym pomieszczeniem . Inne, takie jak salon lub kuchnia, mają zazwyczaj wyższy priorytet. Rexa uważa, że ​​łazienka nigdy nie powinna być zaniedbywana, a raczej wzbogacona o elementy wyposażenia i dodatki, które można dobierać w ciągłości z resztą domu lub w kontraście, ale zawsze ze stylem i elegancją.
Kolekcje Rexa Design są elastyczny i wszechstronny. Liczne modele marki mogą być całkowicie dostosowane do potrzeb użytkownika pod względem kształtu i wymiarów. Specjalne aplikacje mogą być zaprojektowane wyłącznie w celu stworzenia w 100% niestandardowej łazienki, całkowicie wyprodukowanej we Włoszech. Meble łazienkowe Rexa Design uzupełniają umywalki, wanny, prysznice oraz akcesoria, które w zależności od potrzeb i przestrzeni mogą być również modułowe. Wybory uzupełnia seria wyrafinowanych akcesoriów, od oświetlenia po baterie i armaturę, wieszaki na pranie i lustra – zawsze w stylu Rexa Design. Rexa Design oferuje również produkty do ścian i podłóg, takie jak tapeta Fibra, aby elegancko uzupełnić łazienkę bez poświęcania hydroizolacji.
Wśród nowych wersji 2020, P'TIT to piękna umywalka Korakril™, idealna do małych pomieszczeń lub pudru pokoje, zaprojektowane przez Monikę Graffei. O_O z marmuru lub Corianu to wolnostojąca umywalka montowana do podłogi, której okrągła umywalka opiera się na cylindrycznej podstawie ze znacznym zwisem, co gwarantuje łatwość użytkowania. Moon i Stone to kolekcje akcesoriów łazienkowych z kolekcji Corian o eleganckich i minimalistycznych wzorach, dostępne w różnych kolorach.

Innowacyjne wzornictwo i materiały do ​​łazienki autorstwa Rexa DesignRexa Design zawsze stawiał na nowe materiały. Corian® i Korakril™ to materiały wybierane do wyrobów sanitarnych, wanien i pryszniców, nie zapominając o bardziej tradycyjnych materiałach, takich jak ceramika. Rexa Design działa z profesjonalizmem i pasją. Firma oferuje szyte na zamówienie dodatki, których proporcje, kompozycje i formy – oparte na głębokim studium i wybujałej kreatywności – współgrają ze sobą, tworząc całkowicie wyjątkowe przestrzenie. Produkty są dokładnie analizowane w najdrobniejszych szczegółach, aby stworzyć niepowtarzalny i wyrafinowany projekt. Kunszt Rexa Design to także wymiar emocjonalny oraz doświadczenie i wysoki profesjonalizm. Każdy produkt jest tworzony i projektowany ad hoc, aby uzyskać wyniki, które w pełni odzwierciedlają standardy jakości firmy.
Rexa Design to także miejsce spotkań, w którym projektanci i profesjonaliści z branży łazienkowej mogą wymieniać się pomysłami, znajdować kreatywne koncepcje i omawiać najnowsze rozwój w branży, przyczyniający się do rozwoju osobistego i umiejętności pracy w zespole.

Rexa Design do sprzedaży online na Maximus DesignAkcesoria łazienkowe o linearnym i wyrafinowanym designie dostępne: znajdź akcesoria Rexa Design w sklepie internetowym Maximus Design, wieszaki na ręczniki, półki, hokery, oświetlenie łazienkowe i inne akcesoria do sprzedaży online.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek