UMYWALKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Umywalka z Corianu® z organizerem i tacami Rexa Design Washbasin with organizer and trays Zobacz większe

Umywalka z Corianu® z organizerem i tacami Rexa Design Washbasin with organizer and trays

KOD: 250sdrexadesignwashbasinwithorganizerandtrays

ID: 229115

Rok produkcji2020
ProjektantMonica Graffeo
ProducentRexa Design

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Rexa Design Washbasin with organizer and trays

Umywalka z Corianu® z organizerem i tacami

Dane techniczne

Lavabo:
L.60-70-80 cm
P. 46 cm
Wys.8 cm
Vaschetta:
L. 20-30 cm
str. 46 cm
Wys. 8 cm

Opis

Umywalka z Corianu z tacami L 20-30 cm i organizerem. Tace można ustawić z prawej, lewej lub obu stron. Umywalka z organizerem i tacami może być w różnych wykończeniach Corian. Zapoznaj się z cennikiem Compact Living, aby poznać polecane kombinacje Rexa.

Tagi

Rexa Design, Monica Graffeo, Compact Living, Umywalki, Umywalki i armatura łazienkowa, umywalka, Umywalki w stylu współczesnym, Umywalki Corian®, Umywalki z materiałów kompozytowych, Umywalki z kamienia akrylowego, Umywalki naścienne, Umywalki pojedyncze, Umywalki prostokątne

Napisz opinię

Umywalka z Corianu® z organizerem i tacami Rexa Design Washbasin with organizer and trays

Umywalka z Corianu® z organizerem i tacami Rexa Design Washbasin with organizer and trays

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek