WANNA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Prostokątna wanna z Corianu® Rexa Design Unico GIORNO Zobacz większe

Prostokątna wanna z Corianu® Rexa Design Unico GIORNO

KOD: 250sdrexadesignunicogiorno

ID: 229367

ProducentRexa Design

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Rexa Design Unico GIORNO

Prostokątna wanna z Corianu®

Dane techniczne

L. 170-180-190 cm
str. 90-100 cm
Wys. 55 cm

Opis

UNICO to uniwersalny projekt Rexa Design do łazienki, łączący umywalki wiszące lub wolnostojące, szafki wiszące, szuflady, wanny standardowe lub mini (120×80h cm) realizujące nowe rozwiązania modułowe. Ta kolekcja wprowadza ideę prysznica-wanny: wyjęcie z brodzika listew wykonanych z laminatu fenolowego i umieszczenie ich na wieszaku wiszącym lub w pudełku, co umożliwia korzystanie z nich jako dostęp do wanny.

Tagi

Rexa Design, Unico, Wanny, Prysznice i wanny, Wanny, Wanny w stylu współczesnym, Wanny Corian®, Wanny z materiałów kompozytowych, Wanny z kamienia akrylowego, Wanny wolnostojące, Wanny prostokątne

Napisz opinię

Prostokątna wanna z Corianu® Rexa Design Unico GIORNO

Prostokątna wanna z Corianu® Rexa Design Unico GIORNO

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek