UMYWALKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Umywalka prostokątna nablatowa Rexa Design WASHBASIN WITH ORGANIZER Zobacz większe

Umywalka prostokątna nablatowa Rexa Design WASHBASIN WITH ORGANIZER

KOD: 250sdrexadesignwashbasinwithorganizer

ID: 229114

Rok produkcji2019
ProjektantMonica Graffeo
ProducentRexa Design

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Rexa Design WASHBASIN WITH ORGANIZER

Umywalka prostokątna nablatowa

Dane techniczne

Lavabo:
L.60-70-80-90-100-120-140 cm
P. 46 cm
Wys.8 cm
Vaschetta:
L. 20-30 cm
str. 46 cm
Wys. 8 cm

Opis

Umywalka Compact Living Umywalka z uchwytami
Umywalka Compact Living z systemem porządkowania dostępna w Corian i Korakril. Specyficzna kolekcja uchwytów i akcesoriów pozwala na stworzenie kilku konfiguracji funkcjonalnych i chromatycznych, dzięki połączeniu różnych rozmiarów elementów pojemnika.

Materiały:
- Umywalka: Korakril lub Corian
- Tace: Corian lub blacha.

Tagi

Rexa Design, Monica Graffeo, Compact Living, Umywalki, Umywalki i armatura łazienkowa, umywalka, Umywalki w stylu współczesnym, Umywalki Corian®, Umywalki z materiałów kompozytowych, Umywalki Korakril™, Umywalki z kamienia akrylowego, Umywalki nablatowe, Umywalki pojedyncze, Umywalki prostokątne

Napisz opinię

Umywalka prostokątna nablatowa Rexa Design WASHBASIN WITH ORGANIZER

Umywalka prostokątna nablatowa Rexa Design WASHBASIN WITH ORGANIZER

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek