SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Rexa Design Warp Zobacz większe

Lampa ścienna Rexa Design Warp

KOD: 250sdrexadesignwarp

ID: 106877

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentRexa Design
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 338.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Rexa Design Warp

Płócienna lampa ścienna

Rodzaj: Lampa ścienna

Opis

Plamy osnowy w chromie z plisowanym kloszem.

Warp formuje, zakrzywia i zniekształca Corian®, tworząc wszystkie elementy systemu łazienkowego. Ściana wyłożona płytkami Corian®, rozciągająca się trójwymiarowo na zewnątrz, wykorzystuje ten sam materiał do stworzenia całego systemu łazienkowego: wanny, umywalki, półki i brodziki, które dosłownie „wyskakują” ze ściany. Krany dostępne są z Corian® lub stali. Projekt Warp jest doskonałym wyrazem języka, którym posługuje się Carlo Del Bianco, łączy współczesność z przeszłością. Projekt wywodzi się z klasycznego dwuwymiarowego opracowania modułowego systemu płytek z wykorzystaniem Corian®, niezwykle elastycznego i podatnego na obróbkę materiału. Ściana nabiera kształtu, łącząc kompozycję dużych i małych elementów, nakładając dedykowany system elementów: lustra, miski, wanny, umywalki, półki i brodziki z różnymi dodatkami. Te trójwymiarowe elementy „wyskakują” ze ściany, wypaczając się, by podkreślić możliwości i właściwości tego szlachetnego materiału. Zniekształcony efekt, który nadaje projektowi współczesny charakter, kontrastuje z uspokajająco klasycznym i ikonograficznym językiem diamentowych płytek, przywodzącym na myśl przeszłość.

Tagi

Rexa projekt, osnowa, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Lampy ścienne z tkaniny, Metalowe kinkiety, Chromowane kinkiety, Płótno kinkiety, Kinkiety z ramieniem stałym

Napisz opinię

Lampa ścienna Rexa Design Warp

Lampa ścienna Rexa Design Warp

Plamy osnowy w chromie z plisowanym kloszem. Wypaczenie odkształca, zakrzywia i zniekształca Corian®, tworząc wszystkie elementy systemu łazienkowego. Ściana wyłożona płytkami Corian®, rozciągająca się trójwymiarowo na zewnątrz, wykorzystuje ten sam materiał do stworzenia całego systemu łazienkowego: wanny, umywalki, półki i brodziki, które dosłownie „wyskakują” ze ściany. Krany dostępne są z Corian® lub stali. Projekt Warp jest doskonałym wyrazem języka, którym posługuje się Carlo Del Bianco, łączy współczesność z przeszłością. Projekt wywodzi się z klasycznego dwuwymiarowego opracowania modułowego systemu płytek z wykorzystaniem Corian®, niezwykle elastycznego i podatnego na obróbkę materiału. Ściana nabiera kształtu, łącząc kompozycję dużych i małych elementów, nakładając dedykowany system elementów: lustra, miski, wanny, umywalki, półki i brodziki z różnymi dodatkami. Te trójwymiarowe elementy „wyskakują” ze ściany, wypaczając się, by podkreślić możliwości i właściwości tego szlachetnego materiału. Zniekształcony efekt, który nadaje projektowi współczesny charakter, kontrastuje z uspokajająco klasycznym i ikonograficznym językiem diamentowych płytek, przywodzącym na myśl przeszłość.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek