WANNA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wanna z Corianu® Rexa Design Unico MAXI Zobacz większe

Wanna z Corianu® Rexa Design Unico MAXI

KOD: 250sdrexadesignunicomaxi

ID: 229369

ProjektantImago Design
ProducentRexa Design

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Rexa Design Unico MAXI

Wanna z Corianu®

Dane techniczne

LxP 150x150 160x160 170x170 180x180, 190x150 190x170 190x190 200x200 cm
Wysokość | nad podłogą 55 cm

Opis

UNICO Zmontowana wanna z Corian®; przelew wewnętrzny - z syfonem i systemem odpływowym; regulowane nóżki, wewnątrz zaokrąglone krawędzie.

UNICO to uniwersalny projekt Rexa Design do łazienki, łączy w sobie umywalki wiszące lub wolnostojące, szafki wiszące, szuflady, wanny standardowe lub mini (120×80h cm) realizacja nowych rozwiązań modułowych. Ta kolekcja wprowadza ideę prysznica-wanny: wyjęcie z brodzika listew wykonanych z laminatu fenolowego i umieszczenie ich na wieszaku wiszącym lub w pudełku, co umożliwia korzystanie z nich jako dostęp do wanny.

Tagi

Rexa Design, Imago Design, Unico, Wanny, Prysznice i wanny, Wanna, Wanny w stylu współczesnym, Wanny Design, Wanny Corian®, Wanny z materiałów kompozytowych, Wanny z kamienia akrylowego, Wanny 2-osobowe, Wanny do zabudowy, Wanny wolnostojące, Wanny kwadratowe

Napisz opinię

Wanna z Corianu® Rexa Design Unico MAXI

Wanna z Corianu® Rexa Design Unico MAXI

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek