UMYWALKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wolnostojąca okrągła umywalka z Corianu® Rexa Design Unico Zobacz większe

Wolnostojąca okrągła umywalka z Corianu® Rexa Design Unico

KOD: 250sdrexadesignunico

ID: 229344

ProducentRexa Design

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Rexa Design Unico

Wolnostojąca okrągła umywalka z Corianu®

Dane techniczne

Ø 41 cm
Wys 85 cm

Opis

Umywalka wykonana z Corian® dostępna w trzech różnych wysokościach. Wpuszczany korek spustowy z Corian® w zestawie.

UNICO to uniwersalny projekt Rexa Design do łazienki, łączy w sobie umywalki wiszące lub wolnostojące, szafki wiszące, szuflady, wanny standardowe lub mini (120×80h cm) realizacja nowych rozwiązań modułowych. Ta kolekcja wprowadza ideę prysznica-wanny: wyjęcie z brodzika listew wykonanych z laminatu fenolowego i umieszczenie ich na wieszaku wiszącym lub w pudełku, co umożliwia korzystanie z nich jako dostęp do wanny.

Tagi

Rexa Design, Unico, Umywalki, Umywalki i armatura łazienkowa, umywalka, Umywalki w stylu współczesnym, Umywalki Corian®, Umywalki z materiałów kompozytowych, Umywalki z kamienia akrylowego, Umywalki pojedyncze, Umywalki okrągłe, Umywalki wolnostojące

Napisz opinię

Wolnostojąca okrągła umywalka z Corianu® Rexa Design Unico

Wolnostojąca okrągła umywalka z Corianu® Rexa Design Unico

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek