GABER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 282 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 282 elementów

GABER

Producent: Gaber

Gaber projektuje, rozwija i produkuje meble dla świata kontraktowego, odpowiadając na potrzeby wzornictwa, elastyczności i jakości dzięki wysokiemu poziomowi wiedzy uzyskanej w zakresie formowania tworzyw sztucznych i obróbki metali. Wydajność produkcji, ciągłe badania i duża dbałość o szczegóły umożliwiają tworzenie praktycznych, wszechstronnych i trwałych rozwiązań wyposażenia wnętrz.

Gaber: kontrakt made in ItalyCałkowite dostosowanie w służbie świata architektury i design czyni nas idealnym partnerem do stylizowania i wyposażania różnych środowisk, a wszystko to poświęcone gościnności, a tym samym dobremu samopoczuciu osób, które dzielą chwile pracy, spotkań i relaksu. Projekty, w których każdy produkt ma swoje mocne, charakterystyczne cechy i jest częścią systemu wyposażenia zaprojektowanego w celu interpretacji zmieniających się potrzeb, nowych czasów i nowych miejsc spotkań.
Jako czysty wyraz Made in Italy, Gaber interpretuje równowagę między rzemiosłem a przemysłu poprzez tworzenie mebli zdolnych do zaspokojenia gustów i potrzeb międzynarodowej publiczności, o wysokim poziomie personalizacji i szerokiej gamie wykończeń.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek