KRZESŁO BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Tkaninowy fotel biurowy Gaber MANNA SLIM TP Zobacz większe

Tkaninowy fotel biurowy Gaber MANNA SLIM TP

KOD: 250sdgabermannaslimtp

ID: 187950

ProjektantEurolinea
ProducentGaber

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Gaber MANNA SLIM TP

Tkaninowy fotel biurowy

Dane techniczne

52 x 56 x H.81 cm - Wysokość siedziska: 46 cm

Opis

Manaa Slim TP to krzesło pokryte tkaniną o strukturze technopolimeru.

Manaa to kolekcja, która nadaje się do wyposażenia najbardziej wymagających środowisk pracy i gościnności z elegancją i praktycznością. Kręte linie siedziska, w połączeniu z solidną, ale dyskretną konstrukcją z technopolimeru, wraz z różnymi dostępnymi wykończeniami, sprawiają, że kolekcję można dostosować do najróżniejszych potrzeb świata kontraktowego i hotelarskiego. Struktura technopolimeru, dostępna w różnych i żywych kolorach, jest również trwała do intensywnego użytkowania. Kolekcja Manaa składa się z krzeseł i hokerów w wersji obrotowej oraz z regulacją wysokości, przydatnych do wykorzystania w biurze lub w nowoczesnych salach konferencyjnych.

Tagi

GABER, Eurolinea, Manaa, Meble biurowe, Krzesła biurowe, Krzesła biurowe, Krzesła biurowe Styl Współczesny, Krzesła biurowe Tkaniny, Krzesła biurowe tapicerowane

Napisz opinię

Tkaninowy fotel biurowy Gaber MANNA SLIM TP

Tkaninowy fotel biurowy Gaber MANNA SLIM TP

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek