SZAFKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Niska drewniana szafka biurowa z drzwiami przesuwnymi Gaber Sistema 2027 Zobacz większe

Niska drewniana szafka biurowa z drzwiami przesuwnymi Gaber Sistema 2027

KOD: 250sdgabersistema2027

ID: 187957

ProducentGaber

Wyślij wiadomość




sztuk


dni




Inne produkty z tej kolekcji:

Gaber Sistema 2027

Niska drewniana szafka biurowa z drzwiami przesuwnymi

Opis

Sistema 2027 to szafka składająca się z modułu z przesuwanymi drzwiami i zamkiem, 1 przegrody i 2 półek na komorę.

Stelaż i szafki dostępne w różnych kolorach.

Ta kolekcja mebli biurowych przeznaczona jest do nowoczesnych miejsc pracy. Wyróżnia go proste i racjonalne linie blatu oraz smukłe i wytrzymałe stelaże o kształcie kozłów. Szafki serwisowe są zawieszone, funkcja zaprojektowana z myślą o łatwym i nowoczesnym czyszczeniu. Biurka mogą być wyposażone w ekrany dźwiękochłonne o wysokiej wydajności, aby poprawić prywatność i ogólną akustykę miejsca pracy. Systemy montażowe zostały specjalnie zaprojektowane tak, aby były szybkie i bezpieczne.

Tagi

GABER, Sistema 2027, Meble biurowe, Magazyny biurowe, Magazyny biurowe, Magazyny biurowe w stylu współczesnym, Magazyny biurowe z drewna, Magazyny biurowe z płyty wiórowej, Magazyny biurowe z drewna konstrukcyjnego, Magazyny biurowe niskie, Magazyny biurowe z drzwiami przesuwnymi, Szafy biurowe z zamkiem

Napisz opinię

Niska drewniana szafka biurowa z drzwiami przesuwnymi Gaber Sistema 2027

Niska drewniana szafka biurowa z drzwiami przesuwnymi Gaber Sistema 2027

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek