BIURKO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Biurko drewniane z półkami Gaber Sistema 2027 X Zobacz większe

Biurko drewniane z półkami Gaber Sistema 2027 X

KOD: 250sdgabersistema2027x

ID: 187960

ProducentGaber

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Gaber Sistema 2027 X

Biurko drewniane z półkami

Opis

Sistema 2027 X to podwójna stacja robocza z 2 szafkami składającymi się z modułów z przesuwanymi drzwiami i zamkiem, 1 przegrodą i 1 półką na przedział, 1 otwartym modułem z 1 półką. Blat prosty biały, grubość 22mm.

Dostępne z prawym lub lewym biurkiem w dwóch rozmiarach.

Ta kolekcja mebli biurowych przeznaczona jest do nowoczesnych miejsc pracy. Wyróżnia go proste i racjonalne linie blatu oraz smukłe i wytrzymałe stelaże o kształcie kozłów. Szafki serwisowe są zawieszone, funkcja zaprojektowana z myślą o łatwym i nowoczesnym czyszczeniu. Biurka mogą być wyposażone w ekrany dźwiękochłonne o wysokiej wydajności, aby poprawić prywatność i ogólną akustykę miejsca pracy. Systemy montażowe zostały specjalnie zaprojektowane tak, aby były szybkie i bezpieczne.

Tagi

GABER, Sistema 2027, Meble biurowe, Biurka biurowe, Biurka biurowe, Styl Współczesny Biurka Biurowe, Drewno Biurka Biurowe, Płyta Wiórowa Biurka Biurowe, Drewno Konstrukcyjne Biurka Biurowe, Biurka Biurowe z Półkami, Biurka Biurowe, Biurka Biurowe Prostokątne, Biurka Wielofunkcyjne

Napisz opinię

Biurko drewniane z półkami Gaber Sistema 2027 X

Biurko drewniane z półkami Gaber Sistema 2027 X

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek