ŁAWKA DO POCZEKALNI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Osadzenie belki z technopolimeru Gaber Slot PG Zobacz większe

Osadzenie belki z technopolimeru Gaber Slot PG

KOD: 250sdgaberslotpg

ID: 187961

ProjektantFavaretto&Partners
ProducentGaber

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Gaber Slot PG

Osadzenie belki z technopolimeru

Opis

Szczelina oznacza cięcie, otwieranie… To właśnie wycięcie na krześle bierze swoją nazwę.
Możliwość układania w stos, użyteczny, poręczny, elegancki i wyrafinowany, nadaje się do wielu miejsc o bardzo różnych cechach i potrzebach, od biura kontraktowego po domy.
Produkt składa się z skorupy z polipropylenu, dostępnej w różnych kolorach, z przezroczystymi wstawkami.
Konstrukcja nośna z chromowanego lub malowanego metalu występuje w różnych wariantach: 4 nogi z podłokietnikami lub bez, zjeżdżalnia z podłokietnikami lub bez, obrotowa podstawa z kółkami lub bez lub na ławce.
Innowacyjna ergonomiczna funkcjonalność jest podana tylko w wycięciu z tyłu. W rzeczywistości, zginając górną część tego samego i automatycznie przesuwając dolną część wahacza, podtrzymując w ten sposób jeszcze bardziej odcinek lędźwiowy, dając duży komfort, który jest bardzo ceniony.
Dzisiaj dostępna jest cała rodzina Slotów w wersji tapicerowanej:
- Średni fotel w wersji tapicerowanej Slot w kombinacji w różnych ramach a także z drewnianymi nogami.
- Hoker Slot w wersji technopolimerowej i tapicerowanej
- Duża wersja krzesła Slot z metalową ramą lub drewnem w tapicerowanym siedzisku.
- Bardzo duża wersja krzesła Slot, tapicerowane siedzisko połączone z metalową ramą i drewnianymi nogami.
Dostępny jest hoker Slot z siedziskiem z technopolimeru lub w wersji z pokryciem, z metalową ramą lub drewnianymi nogami.
Fotel i stołek barowy wygrywają Good Design Award 2013 w Chicago w USA

Tagi

GABER, Favaretto&Partners, szczelina, wyposażenie budynków użyteczności publicznej, siedziska na belkach, siedziska na belkach, siedziska na belkach metalowych, siedziska na belkach plastikowych, siedziska na belkach z technopolimeru, siedziska na belkach polimerowych

Napisz opinię

Osadzenie belki z technopolimeru Gaber Slot PG

Osadzenie belki z technopolimeru Gaber Slot PG

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek