KRZESŁO BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Krzesło biurowe z tkaniny tapicerowanej z podłokietnikami Gaber Manaa TP Zobacz większe

Krzesło biurowe z tkaniny tapicerowanej z podłokietnikami Gaber Manaa TP

KOD: 250sdgabermanaatp

ID: 187948

ProjektantEurolinea
ProducentGaber

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Gaber Manaa TP

Krzesło biurowe z tkaniny tapicerowanej z podłokietnikami

Dane techniczne

61 x 56 x H.80 cm - Wysokość siedziska: 46 cm

Opis

Manaa TP to krzesło pokryte tkaniną o strukturze technopolimeru.

Manaa to kolekcja, która nadaje się do wyposażenia najbardziej wymagających środowisk pracy i gościnności z elegancją i praktycznością. Kręte linie siedziska, w połączeniu z solidną, ale dyskretną konstrukcją z technopolimeru, wraz z różnymi dostępnymi wykończeniami, sprawiają, że kolekcję można dostosować do najróżniejszych potrzeb świata kontraktowego i hotelarskiego. Struktura technopolimeru, dostępna w różnych i żywych kolorach, jest również trwała do intensywnego użytkowania. Kolekcja Manaa składa się z krzeseł i hokerów w wersji obrotowej oraz z regulacją wysokości, przydatnych do wykorzystania w biurze lub w nowoczesnych salach konferencyjnych.

Tagi

GABER, Eurolinea, Manaa, Meble biurowe, Krzesła biurowe, Krzesła biurowe, Tkaniny Krzesła biurowe, Krzesła biurowe z podłokietnikami, Krzesła biurowe tapicerowane

Napisz opinię

Krzesło biurowe z tkaniny tapicerowanej z podłokietnikami Gaber Manaa TP

Krzesło biurowe z tkaniny tapicerowanej z podłokietnikami Gaber Manaa TP

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek