LEŻAKI, LEŻANKI I ŁÓŻKA OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Leżak siatkowy z kółkami z możliwością układania w stosy Gaber PODIO Zobacz większe

Leżak siatkowy z kółkami z możliwością układania w stosy Gaber PODIO

KOD: 250sdgaberpodio

ID: 187981

ProjektantForsix
ProducentGaber

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Gaber PODIO

Leżak siatkowy z kółkami z możliwością układania w stosy

Dane techniczne

72 x 190 x wys. 32,5 cm

Opis

Podio to sztaplowane łóżko o wysokiej wytrzymałości konstrukcji z technopolimeru, współwtryskiwanej stali i aluminium. Oddychająca siatka o wysokiej wytrzymałości, kółka transportowe i oparcie regulowane w 5 pozycjach.

Tagi

GABER, meble ogrodowe, leżaki, leżak, leżaki w stylu współczesnym, leżaki z tkaniny, tkaniny siatkowe leżaki, leżaki z kółkami, leżaki do układania w stosy, leżaki

Napisz opinię

Leżak siatkowy z kółkami z możliwością układania w stosy Gaber PODIO

Leżak siatkowy z kółkami z możliwością układania w stosy Gaber PODIO

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek