GAMFRATESI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokaż:
Pokazuje 1 - 44 z 44 elementów
Pokazuje 1 - 44 z 44 elementów

GAMFRATESI

Produkty projektanta: GamFratesi

Studio Gamfratesi zostało założone w 2006 roku przez duńskiego architekta Stine Gam i włoskiego architekta Enrico Fratesi. studio ma siedzibę w Kopenhadze.
Projekt GamFratesi swoją twórczą siłę czerpie z połączenia tradycji i odnowy oraz eksperymentalnego podejścia do wybranych materiałów i technik. Ze swoim podwójnym, tradycyjnym pochodzeniem, Stine Gam i Enrico Fratesi czerpią z klasycznej duńskiej tradycji meblarskiej i rzemieślniczej, a także z klasycznego włoskiego podejścia intelektualnego i konceptualnego. Zrozumienie tradycji i aktywne odwoływanie się do niej na warsztatach umożliwia jej rozwój. Na tym międzykulturowym tle tworzą meble, które z szacunkiem odzwierciedlają tradycję, a jednocześnie zawierają niepowtarzalne historie, symbole i skojarzenia, często wyrażane w minimalistycznym idiomie. GamFratesi stara się tworzyć meble, które ilustrują proces i techniki, które je stworzyły, i które odzwierciedlają wytrwałe eksplorowanie zróżnicowanej granicy między harmonią a dysharmonią.
GamFratesi otrzymał za swoją pracę długą listę nagród, takich jak: „Planken Ud Prisen” / „Walk the Plank Award”, „Najlepszy wschodzący projektant w Danii” Bolig Magazine 2008, III nagroda w konkursie „Vico Magistretti" De Padova 2007, II nagroda w konkursie Erik Jorgensen 2007, itp. Wybrany i brał udział w licznych wystawach na całym świecie; Mediolan, Sztokholm, Kopenhaga, Kolonia, Nowy Jork, Szanghaj, Londyn Berlin itd.


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć