SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Louis Poulsen Yuh Zobacz większe

Lampa ścienna Louis Poulsen Yuh

KOD: 250sdlouispoulsenyuh

ID: 106549

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantGamfratesi
ProducentLouis Poulsen
NagrodyIf Gold Award
Kraj pochodzeniaDania
CenaCena od 429.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Louis Poulsen Yuh

Regulowana aluminiowa lampa ścienna LED

Projektant: Gamfratesi
Rodzaj: Lampa ścienna

Dane techniczne

szerokość x wysokość x długość ( mm )
296 x 626 x 296 maks. 2,2 kg

Opis

Oprawa zapewnia przede wszystkim bezpośrednie, nieoślepiające światło skierowane w dół. Kąt klosza można regulować, aby zoptymalizować rozsył światła. Smukły otwór w górnej części klosza zapewnia delikatne, nastrojowe rozświetlenie ku górze. Mechaniczny system zapewnia dużą swobodę ruchu, dzięki czemu światło można zawsze ustawić w idealnej pozycji w miejscu pracy, salonie itp. Wbudowana technologia LED zapewnia wysoką jakość światła z płynnym ściemnianiem od 15 do 100%. Funkcja timera do automatycznego wyłączania światła po określonym czasie, do wyboru między 4 godziny/8 godzin. Funkcja ustawiania stałego poziomu światła za każdym razem, gdy lampa jest podłączona do głównego zasilania. Przełącznik i przycisk ściemniacza są umieszczone na obudowie ściennej.

Wykończenie
Biały
Czarny. 
Biały/mosiądz
Czarny/mosiądz
Malowany matowo na mokro.

Materiały
Osłona i ścienna: Odlew aluminiowy. Trzon: Mosiądz wytłaczany.

Źródło światła i klasa energetyczna
Klasa energetyczna A++ - A
Źródło światła LED 2700K 10W

Klasa
Stopień ochrony IP20. Ochrona przeciwporażeniowa II bez uziemienia.

Montaż
Typ kabla: Plastikowy przewód. Długość kabla: 2,5m. Płynne przyciemnienie od 15 do 100%. Funkcja timera: 4 godziny/8 godzin. Sterowanie oświetleniem: Włącz skrzynkę ścienną. LED Driver: zintegrowany w puszce ściennej.

Gamfratesi

Gamfratesi - zdjęcie projektantaStudio Gamfratesi zostało założone w 2006 roku przez duńskiego architekta Stine Gam i włoskiego architekta Enrico Fratesi. studio ma swoją siedzibę w Kopenhadze.
Projekt GamFratesi czerpie twórczą siłę z połączenia tradycji i odnowy oraz eksperymentalnego podejścia do wybranych materiałów i technik. Ze swoim podwójnym, tradycyjnym pochodzeniem, Stine Gam i Enrico Fratesi czerpią z klasycznej duńskiej tradycji meblarskiej i rzemieślniczej, a także z klasycznego włoskiego podejścia intelektualnego i konceptualnego. Zrozumienie tradycji i aktywne odniesienie się do niej w warsztacie umożliwia jej rozwijanie. Z tego międzykulturowego podłoża tworzą meble, które z szacunkiem odzwierciedlają tradycję, a jednocześnie zawierają unikalne historie, symbole i skojarzenia, często wyrażane w minimalistycznym idiomie. GamFratesi dąży do stworzenia mebli, które ilustrują proces i techniki, które go stworzyły, i które odzwierciedlają wytrwałe eksplorowanie zróżnicowanej strefy granicznej między harmonią a dysharmonią.
GamFratesi otrzymał długą listę nagród za swoją pracę, takich jak: „Planken Ud Prisen” / „Walk the Plank Award”, „Best Upcomming Designer in Denmark” Bolig Magazine 2008, III nagroda w konkursie „Vico Magistretti” De Padova 2007, II nagroda w konkursie Erik Jorgensen 2007, itd. Wyselekcjonowani i uczestniczący w licznych wystawach na całym świecie; Mediolan, Sztokholm, Kopenhaga, Kolonia, Nowy Jork, Szanghaj, Londyn Berlin itd.

Odznaczenia

iF GOLD AWARD

iF GOLD AWARD

Filmy

Tagi

Louisa Poulsena; GamFratesi, Tak, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Kinkiety aluminiowe, Metalowe kinkiety, Kinkiety Direct Light, Kinkiety LED, Regulowane kinkiety, Kinkiety ze ściemniaczem

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Louis Poulsen Yuh

Lampa ścienna Louis Poulsen Yuh

Oprawa zapewnia przede wszystkim bezpośrednie, nieoślepiające światło skierowane w dół. Kąt klosza można regulować, aby zoptymalizować rozsył światła. Smukły otwór w górnej części klosza zapewnia delikatne, nastrojowe rozświetlenie ku górze. Mechaniczny system zapewnia dużą swobodę ruchu, dzięki czemu światło można zawsze ustawić w idealnej pozycji w miejscu pracy, salonie itp. Wbudowana technologia LED zapewnia wysoką jakość światła z płynnym ściemnianiem od 15 do 100%. Funkcja timera do automatycznego wyłączania światła po określonym czasie, do wyboru między 4 godziny/8 godzin. Funkcja ustawiania stałego poziomu światła za każdym razem, gdy lampa jest podłączona do głównego zasilania. Przełącznik i przycisk ściemniacza są umieszczone na puszce ściennej. Wykończenie Biały Czarny. Biały / mosiądz Czarny / mosiądz Matowe lakierowanie na mokro. Materiały Pudełko z kloszem i ścianą: odlew aluminiowy. Trzon: Mosiądz tłoczony. Źródło światła i klasa energetyczna Klasa energetyczna A++ - A Źródło światła LED 2700K 10W Klasa Szczelność IP20. Ochrona przeciwporażeniowa II bez uziemienia. Montaż Typ kabla: Plastikowy przewód. Długość kabla: 2,5m. Płynne przyciemnienie od 15 do 100%. Funkcja timera: 4 godziny/8 godzin. Sterowanie oświetleniem: Włącz skrzynkę ścienną. LED Driver: zintegrowany w puszce ściennej.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek